Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
550 postów 25210 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Judeofobia - komu służy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli chcemy znaleźć skuteczny sposób zneutralizowania lobby syjonistycznego to pierwszą rzeczą jest zaprzestanie demonizowania go.

Zauważyć można wzrost postaw anty-żydowskich i to w skali światowej. Nie można już dłużej ignorować rosnącej judeofobii, kładąc ją na karb propagandy i manipulacji medialnej. A jeśli już o tym mowa to lepiej używać terminu „judeofobia” zamiast powszechnie używanego „antysemityzmu”, które to określenie jest już samo w sobie terminem rasistowskim. Judeofobia powinna być rozważana w kategoriach rasistowskich jak każda inna forma rasizmu. Nie wystarczy ograniczyć się do powierzchownych symptomów tak jak chciałyby tego organizacje syjonistyczne i sam Izrael.

Głównego powodu wzrostu judeofobii należy dopatrywać się w kryminalnej polityce Izraela wobec Palestyńczyków a także w działalności żydowskich grup nacisku. Te dwa czynniki razem z istniejącymi już uprzedzeniami wobec Żydów oraz przeświadczeniem, że Żydzi są czymś „szczególnym” stanowią mieszankę wybuchową. Zakładając, że w przeszłości błędem i wyrazem rasizmu było szukanie powodów agresji przeciwko Żydom w samych Żydach to dziś słusznym i niezbędnym jest właśnie taki punkt widzenia.

Wśród najbardziej efektywnych strategii zwalczania dzisiejszej judeofobii jest ta, by powstrzymać zbrodnie Izraela. Tylko tyle, naprawdę. To takie proste. Jeden z bardziej uznanych ekspertów izraelskich w dziedzinie judeofobii, dr Dinach Porat, potwierdziła, że zachodzi ścisła korelacja między działaniami Izraela a wzrostem nastrojów anty-żydowskich. Dało się to zaobserwować na początku lat 80′ w następstwie inwazji na Liban oraz później, w czasie pierwszej Intifady. Można było zaobserwować, że wszyscy Żydzi, abstrahując od ich pozycji indywidualnych, uważani byli za odpowiedzialnych za zbrodnie popełnione przez Izrael. I nie było to rezultatem uprzedzeń antyizraelskich lecz było wynikiem nieuzasadnionej pretensji Izraela do reprezentowania wszystkich Żydów i zamiaru bycia państwem „tylko dla Żydów”. Obydwie zaangażowane organizacje – World Jewish Congress (WJC) i Jewish Agency (JA), zaangażowane w tzw. „przemysł Holokaustu”, nie zważając zbytnio na obiektywną prawdę oraz interesy rzeczywistych ofiar nazizmu i ich spadkobierców, dokonały znacznego nadużycia. Zachowanie wymienionych organizacji podyktowane było bowiem przede wszystkim chciwością i zostało odebrane jako potwierdzenie istniejących uprzedzeń oraz rozniecając nowe. Można zaobserwować, że zachowanie w stylu – „wygrać za wszelką cenę” pojawiające się ilekroć trzeba uciszyć opozytorów Izraela, odbywa się zawsze przy użyciu „pałki Holokaustu” (termin wymyślony w 1991 roku przez historyka żydowskiego Michaela Wolffsohna). Polega to głównie na mieszaniu pojęcia uprawnionej krytyki Izraela z przesądami anty-żydowskimi. W każdym razie, pozbawiona jakichkolwiek znamion judeofobii krytyka jest tłumiona zarzutem „antysemityzmu” jedynie dlatego, że jest niewygodna dla Izraela oraz jego popleczników.

Istnieją dwa główne punkty krytyczne, dotyczące polityki Izraela:

1. Armia izraelska stosuje metody nazistowskie.

2. Lobby żydowskie posiada ogromne wpływy.

METODY NAZISTOWSKIE

Istnieje wyraźny zakaz porównywania zbrodni nazistowskich do czegoś co różni się od innej – prawdziwej lub wyimaginowanej agresji przeciwko Żydom. Jakiekolwiek inne porównanie uważane jest za umniejszanie Zagłady i jest wyrażeniem "rasistowskim". Wynika to z koncepcji „judeocentryzmu”: cierpienie Żydów nie może być porównywane do żadnego innego cierpienia. Należy zdać sobie jasno sprawę, że zbrodnie nazistowskie nie były niczym jedynym w swoim rodzaju. Nie były to szczególne zbrodnie popełnione przez Niemców jako wiecznych oprawców ani nie dotykały Żydów jako wieczne ofiary. W bagażu genetycznym Niemców czy Żydów nie ma nic co czyniłoby ich „oprawcami” czy „ofiarami”.

W dzisiejszym Izraelu, częściej niż w wielu innych krajach, z Niemcami włącznie, spotkać można wiele osób pasujących doskonale do systemu nazistowskiego, tak w kategoriach ideologicznych jak i praktycznych. To co odróżnia nazistów izraelskich, wśród których wielu jest ofiarami nazizmu niemieckiego, to pragnienie, by świat postrzegał ich jako prawdziwych anty-nazistów z powodu doznanych krzywd i uznawał w imię tego ich całkowitą bezkarność. Z historycznego punktu widzenia, pomimo wszystkich różnic, które istnieją między nazistowskimi Niemcami a dzisiejszym Izraelem, istnieje zbyt wiele niepokojących i oczywistych analogii strukturalnych. Sam fakt, że ówczesne Niemcy były państwem totalitarnym stawia w jeszcze gorszym świetle Izrael, w którym istnieją jednak pewne procedury demokratyczne. Dodatkowo Żydzi nie muszą obawiać się podobnych represji na jakie narażeni byli Niemcy rządzeni przez reżim nazistowski. Porównanie zbrodni nazistowskich i izraelskich, pomimo licznych różnic, jest nie tylko uzasadnione historycznie lecz niezbędne z politycznego punktu widzenia. Należy głównie wziąć pod uwagę w jaki sposób nadużywane są zbrodnie niemieckie do usprawiedliwiania czystek etnicznych i zbrodni popełnianych na Palestyńczykach. Takie porównanie jest niewątpliwie jednym z instrumentów by udowodnić, że Izrael nie ma żadnego moralnego prawa do wzbudzania poczucia winy, np. w Europejczykach.

LOBBY SYJONISTYCZNE

Nie ulega żadnej wątpliwości, że lobby pro-izraelskie jest jednym z najpotężniejszych na świecie. Jedna z tych grup, AIPAC, chwali się wprost, że według czasopisma Fortune, jest od lat najsilniejszą grupą nacisku w USA. Można to przeczytać nawet na oficjalnej stronie AIPAC bez konieczności odwiedzania portali judeofobicznych. Jeśli chcemy znaleźć skuteczny sposób zneutralizowania lobby syjonistycznego to pierwszą rzeczą jest zaprzestanie demonizowania go. Należy pojąć dobrze jak funkcjonuje i jakie są jego słabe punkty. Przypisywanie mu jakichś mocy magicznych nie tylko trąca rasizmem ale jest główną przyczyną porażki. Bo przecież nie da się wygrać z duchem wszechmocnym i ponad naturalnym.

Bardzo łatwo jest udowodnić, że Izrael swoją polityką represji wobec Palestyńczyków naraża na niebezpieczeństwo nie tylko Żydów na Bliskim Wschodzie ale na całym świecie. Należy uświadomić ludziom, że to złudzenie „polisy na życie” okupowane jest cierpieniem i krwią Palestyńczyków i stanowi samo w sobie niebezpieczeństwo dla Żydów. Doskonale ilustruje to przykład inwazji na Irak, która była promowana przez Izrael i sprzymierzonych z nim amerykańskich neokonserwatystów. Widać wyraźnie, że nie chodziło tu o zwiększenie bezpieczeństwa (doskonale było wiadomo, że Irak nie posiada broni masowego rażenia) lecz głównie o zwiększenie wydatków wojskowych a co za tym idzie wpływów kompleksu przemysłowo-militarnego USA i Izraela. Kompleks ten jest bowiem głównym motorem napędzającym gospodarki obydwu krajów. Tak więc główną przyczyną tego przymierza jest wspólnota interesów przemysłowo-militarnych obydwu krajów, datująca się od 1967 roku. Jeśliby kiedyś doszło do osłabienia tych stosunków to okazałoby się, że potężne lobby syjonistyczne jest tylko nadmuchanym balonem, z którego uszło powietrze. I to nie tylko w USA.

Judeofobia czy jak to nazywają żydzi "antysemityzm" (termin błędny bo dzisiejsi żydzi mają niewiele wspólnego z Semitami) potrzebna jest przede wszystkim samym żydom. Odgrywanie roli wiecznie pokrzywdzonej ofiary pozwala im na moralny szantaż, który ma usprawiedliwić wszystkie zbrodnie popełniane przez państwo Izrael. Wszystko ma oczywiście jeszcze podłoże ekonomiczne - skruszony i przeświadczony o swojej "winie" świat jest bardziej skłonny do płacenia haraczu syjonistycznej bandzie kryminalistów. Oczywiście nie wszyscy żydzi są syjonistami i bardzo duży odsetek odżegnuje się od tej szowinistycznej, zbrodniczej ideologii. I to właśnie oni są prawdziwymi ofiarami bo odium, które słusznie spada na syjonistów dotyka także ich. To tak jak powiedzieć, że wszyscy Polacy byli szmalcownikami.

Co z tym można zrobić? Przede wszystkim przestać płacić. Jeden mądry żyd, były dyrektor cmentarza żydowskiego w Warszawie powiedział mi ostatnio, że 100 mln sprezentowane przez polski rząd na renowację cmentarza zostanie w 90% rozkradzione przez różne żydowskie gremia. Użył dokładnie słowa "rozkradzione". W sumie nic nowego bo większość odzyskanych przez żydów obiektów, nawet związanych z kultem, było natychmiast wyburzanych i powstawały na ich miejscu piękne biurowce albo galerie handlowe.

Drugi krok to bezwarunkowy zakaz ingerencji w polskie ustawodawstwo - czy będą to żydzi z Izraela czy żydowscy lobbyści wysługujący się rządem USA. Oni z nami nie konsultują swoich ustaw mimo, że te ostatnie są zagrożeniem dla żywotnych interesów państwa polskiego a nawet dla samej egzystencji. Tupnąć nogą i pogonić. Żydzi liczą się tylko z silnymi, choćby duchem. Trudno jednak oczekiwać takiej postawy od naszych "elit". Rząd "dobrej zmiany", który podobno "podniósł nas z kolan" szybko wrócił do pozycji na klęczkach. Tak naprawdę to nigdy się nie podniósł bo zawdzięcza władzę bezwarunkowemu podporządkowaniu USA i rządzącemu tym państwem żydowskiemu lobby.

Coś w świadomości Polaków, zwykłych obywateli jednak się zmieniło, strach przed pałką "antysemityzmu" zelżał, wielu otworzyły się oczy a to już pierwszy, dobry krok do odzyskania tożsamości. Szkoda jedynie, że politycy nie doznali tego przebudzenia. Czy kariera i profity są dla nich więcej warte niż Polska?

KOMENTARZE

 • A to?
  https://theuglytruth.files.wordpress.com./2014/01/chosen.jpg
 • z każdą fobią tak jest
  rusofobią, żydofobią etc - wszędzie potrzebny jest realizm (G.Braun zawsze powtarza: judeorealizm!)

  Mam pewien problem z terminem "lobby syjonistyczne", bo w naszych rozważaniach wydaje sie nieco mgliste - nie przeszkadza mi państwo Izrael w Palestynie, choć wolałbym, żeby było położone w Birobidżanie albo w Australii - im dalej od Polski, tym lepiej.

  pozdr
 • no i polskim problemem są nie tyle oczywiste lobby żydowskie, niemieckie i ruskie
  co stare kiejkuty i łajzy bez honoru u władzy

  kurwa mać, przepraszam za wyrażenie, ale czerwonka mnie zalewa: małe Węgry potrafią sprowadzać banderowskie bydło do parteru przez powiązanie np. ustawy językowej z eurpejskimi aspiracjami Ukrainy, a u nas - sam widzisz
 • wiemy już kto z kim gra tylko co dalej ?
  https://www.youtube.com/watch?v=uPZj1p_smCA
 • dzisiejszy przykład
  http://fakty.interia.pl/polska/news-msz-odcina-sie-od-wypowiedzi-k-morawieckiego-nt-roli-zydow-w,nId,2559829

  zrzygać się idzie
 • @MacGregor 10:31:30
  Nie wiem czy to określenie "Judeofobia" jest trafne albowiem miałoby to oznaczać NIEUZASADNIONY lęk przed Judejczykami.
 • To że aszkeNAZIzm wyssali z mlekiem matek,
  potwierdza fakt że nikt ich siłą nie zmusza do tego by zachowywali się w swym grajdołku i jego otoczeniu jak najgorsi rasiści i bezwzględni naziole... i tęczowe marsze w Telewiwie tego nie zmienią ;)
 • @MacGregor 10:31:30
  David Icke - Co inni boją się powiedzieć

  Może ten film rozwieje mgłę co lobby syjonistyczne
 • "pierwszą rzeczą jest zaprzestanie demonizowania go."
  Czy to pomoże w zaprzestaniu demonizowania:
  Chabadski przywódca Sanhedrynu Rebe Menachem Mendel Schneerson ujawnił pod koniec swego życia, a więc w latach 93-94 XX wieku, strategiczny plan tajnych judeo-satanistycznych organizacji zawarty w stwierdzeniu:
  „A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…”
  I zdradził więcej szczegółów Planu „samowybrańców Boga”:

  Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza.
  Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.
  Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa.
  Słowianie, a wśród nich Rosjanie to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie.
  Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności .
  Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji.
  Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ.
  Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia.
  Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas.
  Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd.
  To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe.
  W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. chaosu, zamętu ), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich. Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo.
  Do świadomości Słowian, profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie , antysemita”. Słowo, ˜Żyd” będą wymawiać szeptem. Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja , przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami,“ na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów , to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok)
 • A może to?
  https://youtu.be/b98ch_Pyi-Y
 • @Jan Paweł 10:10:02
  Czy będzie nowela ustawy o IPN? Minister Cichocki ujawnia też, jak toczą się rozmowy z Izraelem.

  http://niezalezna.pl/220579-czy-bedzie-nowela-ustawy-o-ipn-minister-cichocki-ujawnia-tez-jak-tocza-sie-rozmowy-z-izraelem Ps..Już się martwiłem że dziś na głównej stronie waszego portalu flagi Izraela nie zobaczę, ale stanęliście na wysokości zadania jak codziennie od 2 miesięcy. Jak to, to teraz Izrael będzie Polsce pisał ustawy? Panie Cichocki proszę podać jaką swoją ustawę zmienił Izrael na wyraźne żądanie Polski? Tylko proszę nie kręcić. Temat został wyciszony w mediach. Odwrót na całej linii. Gdy głosowałem na PiS nie miałem pojęcia, że wstawanie z kolan polega na padaniu na pysk tak przed Izraelem, USA jak i KE Unii. Od kiedy to ustawy są konsultowane w Izraelu, USA, KE Unii, to skandal, całkowita manipulacja wyborcami. Niech pan Cichocki przypomni nam, kiedy Izrael, USA i państwa Unii i Ukraina konsultowały z Polską swoje ustawy w tym historyczne? A może USA w sprawie ustawy 447 konsultowały ją z Polską? Zdecydowanie z tym rządem nie jesteśmy niepodległym krajem ! (od lat jestem wyborcą PiS ale to się zmieni) No i wszystko jasne:
  1. Merkel wpadła na chwilę do prezydenta i premiera - ulegamy w 100%
  2. wobec Timermansa ustawy sądowe zmieniamy - ulegamy w 100%

  3. wobec żydów - ulegamy w 100%
  4. wobec eksterytorialnych enklaw żydowskich w Polsce - ulegamy w 100%
  I po to był potrzebny pan M.Morawiecki, a odsunięci pani premier B.Szydło oraz pan min. A. Macierewicz i paru innych Polaków. Ale do wyborów wytrzymać musimy, bo demokracja. A ten ostatni incydent z żydem sikającym na pomnik w Brzezince pokazuje miejsce "polskich podludzi". Elektorat wam w czasie wyborów tego nie zapomni!
 • Zostawmy lewactwu tworzenie neologizmów
  Ten tekst czyta się zupełnie jak fragment jakiegoś podręcznika social studies pisanego z największą dedykacją dla poprawności politycznej, nie dla faktów.
  Mamy już transfobię, gdy nie chcemy korzystać z tej samej toalety z osobą chorą psychicznie, która ma zaburzenia tożsamości płciowej, homofobię, kiedy protestujemy przeciwko gołych homoseksualistów paradujących ulicami miasta, islamofobię, kiedy krytykujemy średniowieczne zachowania muzułmanów, itd., a teraz do tego dochodzi "judeofobia". No brawo!
  "Fobia" - to strach, przypominam, który z powyższymi, wysmażonymi przez różnej maści ideologów wyrażeniami nie ma nic wspólnego.

  "Nie demonizować żydów"? A kto ich demonizuje, jeśli nie oni sami? Nikt nie demonizuje żydów, którzy żyją i pracują jak przeciętni, normalni ludzie, nie popierają Izraela, syjonistycznej ideologii i nikogo nie okradają. Tacy ludzie, jeśli mieszkali w Izraelu, już się stamtąd wyprowadzili, o ile tylko było ich na to stać.

  "Judeofobia powinna być rozważana w kategoriach rasistowskich jak każda inna forma rasizmu" No proszę, znalazł się nowy termin z już doczepioną nalepką rasizmu. Teraz kiedy "antysemityzm"się opatrzył, bo żydostwo naszywa łatę antysemityzmu każdemu, kto je krytykuje, choćby najbardziej słusznie, każda krytyka polityki Izraela i jakiegokolwiek przejawu syjonizmu już oficjalnie będzie rasizmem, czyli prześladowaniami z kategorii ku-klux-klan; między innymi, oczywiście.

  "Zauważyć można wzrost postaw antyżydowskich i to w skali światowej."

  Nie antyżydowskich, a żydowsko realistycznych. Rośnie śiadomość i coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jaka nacja i jakie ideologie (komunizm, socjalizm, neokonserwatyzm, globalizm, multikulturalizm, feminizm, rewolucja seksualna, genderyzm, etc., etc.) wymodzone i wprowadzane w życie głównie przez jej przedstawicieli, stoi za największymi nieszczęściami ludzkości, które pochłonęły ogrom ludzkich ofiar i były przyczyną astronomicznej liczby niezliczonych nieszczęść.

  I teraz my mamy nazywać tę świadomość rasizmem?

  Dziękuję, ale nie skorzystam.
 • niedoszacowanie wroga to klęska
  grupy proizraelskie lobbujące rząd usa to tylko wierzchołek góry lodowej, taka maskotka żydowstwa które ma w łapie banki, przemysł, nieskończone zasoby naturalne, gangi, broń, niewolników, narkotyki, prostytutki, hazard, rządy, korporacje, sądy, media, internet, słowem wszystko czego im potrzeba. Likwidacja totalitarnego państwa Izrael będzie gestem sprawiedliwości historycznej dla rdzennych mieszkańców ale nie rozwiaże problemu światowego żydowstwa ktore to rozlazło się po świecie, wręcz przeciwnie może zaostrzyć sytuacje, cała nadzieja w skośnookich Chiny, Japonia, Korea itp.. które już zaczynają rozumiec kto jest parchem do wyciecia w pierwszej kolejności odsuwajac swoje wzajemne zazylosci historyczne na drugi plan. ocena 3--

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej