Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
466 postów 20183 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Polska jest wydmuszką

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy chyba wie co to jest wydmuszka. Ale tym co nie wiedzą to podpowiem.

To takie jajo, nakłute z obu stron, gdzie konsument wysysa zawartość. On się naje a samą skorupkę można ładnie pomalować i jako pisankę postawić na wielkanocnym stole. To tyle uwag technicznych.

 Wydmuszkę z Polski zaczęto robić bardzo dawno, będzie jakieś 300 – 400 lat nazad. Upadek wartości, degeneracja poczucia odpowiedzialności za kraj, zagraniczne łapówki doprowadziły do tego, że Polska stała się klasyczną wydmuszką. Kto chciał i potrafił robił swoją własną dziurkę i ssał do woli. Wtedy to oczywiście byli sąsiedzi ale teraz, wraz z rozwojem technologii ssać może każdy. Starczy, że należy do kasty „rynków finansowych”, tych co to produkują pieniądze z powietrza.

 Mamy premiera, ładny, wygadany, dzieci w dobrej szkole Laudera. To jest gigant facet. On potrafi rządzić całą Polską i jeszcze znajduje czas, żeby odwiedzać jakieś zapadłe dziury po całej Polsce i szerzyć jedynie słuszną myśl. Myśl PiSowską oczywiście. A jak mu czasu zabraknie to J.Daniels pomoże. To nic, że M.Morawiecki kiedyś był doradcą naszego największego wroga czyli Donalda T. Teraz stanął po dobrej stronie mocy i służy…

 Jego droga profesjonalna (z historyka na bankowca) zapiera dech w piersiach. Wygląda na to, że można skończyć nawet kurs akademicki gotowania na parze i kariera w świecie finansów stoi otworem. I można nawet zostać premierem dość dużego, prawie 40 mln państwa. Morawiecki nie jest jedynym takim geniuszem w polityce europejskiej. Okazuje się, że nawet studia filozoficzne otwierają bramy do szczęścia, pieniędzy i władzy. Żeby daleko nie szukać spójrzmy na Francę (ups.. Francję). Emmanuel Macron absolwent wydziału filozofii na Université de Paris X, został najpierw pieszczochem Rotszylda a następnie prezydentem Francy (ups.. Francji). To oczywiście są przypadkowe zbiegi okoliczności… Przecież mieliśmy już prezydenta elektryka, teraz widocznie przyszedł czas na tych co więcej klas skończyli. Powinniśmy się w sumie cieszyć, że zaczęli nas traktować poważniej.

 A wracając do wydmuszki. Nasz wspaniały premier, nadzieja PiS (czyli całego narodu) sprowadził do Polski swoich kumpli po fachu, J.P.Morgan. To jeden z największych, żydowskich banksterów. Dał im na start 20 mln$, żeby personel miał na taksówki i panienki. PiS oczywiście odtrąbił sukces… I ssają (ssą?) do woli. Dobrali się nawet do wysysania naszych dusz. Każdy kto odpali TV dostaje od razu słomkę do mózgu, przez którą najpierw wtłaczany jest środek dezinformujący a jak ów środek rozpuści zwoje mózgowe delikwenta to wtłacza się roztwór poprawnego myślenia. W sumie starczy, że ma na czynsz i kaszankę na grilla. Ale to wszystko nazywane jest „demokracją”.

 Nikt nie zadaje sobie pytania co się stało z naszymi zakładami pracy, w czyje ręce idzie nasza ziemia? Nowoczesny niewolnik 2.0 ma inne priorytety. Musi zapłacić raty, śledzić promocje w najbliższym dyskoncie, zaspokoić wieczorem partnerkę/partnera i na tym kończy się jego aktywność obywatelska. A, że co parę lat zapraszają go do urny wyborczej? Chyba tylko po to, żeby zrobić sobie jaja.

 W Polsce jeszcze nie jest tak źle bo do wyborów chodzi ok.50% baranów. I oni przyklepują to oszustwo. Ale żebym nie wyszedł na ostatniego katastrofistę to powiem, że cały czas wierzę, że nam się uda. Znowu się uda tak jak już wiele razy się udawało. Tylko musimy wierzyć, wyrzucić smarfony i zacząć rozmawiać z sąsiadami.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ciekawe
  Jaka bezpieka wyciągnęła p. Kornela i Mateusza po tylu latach?
  I jak to jest, że p.Mateusz po studiach historycznych robi karierę w bankach?
  A tate. Kornel był w Solidarności Walczącej, ponoć niezłomnej?
 • @zbig71 18:37:42
  Dobre pytania :)
 • @Arjanek 19:01:48
  //A jak jest po rosyjsku wydmuszka?//

  Nie wiem. Sprawdź w słowniku :P

  Chciałeś być złośliwy a wyszło jak wyszło :))
 • 5*
  DK
 • Autor
  Nie jest wykluczone, choc takze pewne nie jest, ze Morawieckiemu, jako historykowi obilo sie kiedys o uszy, ze Mieszko I zlecil bicie denara zydom.
  Niesmialo mozna wiec zalozyc, ze jako wielki patriota postanowil odnowic wiez z plemieniem rachmistrzöw celem zapewnienia dobrobytu gawiedzi,ktöra z entuzjazmem oklaskuje jego patriotyczne wystapienia.
  Co jednak z tego, kiedy jakby nie wykrecac, d..pa bedzie w tyle.
 • @Arjanek 19:01:48
  Tam nie wydmuszek. Konsumuje sie w calosci, bo skorupka to wapno.
 • @morgan 19:48:10
  Bo to już polin jest pełną gębą . Salut .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:56:36
  Będą budować CPK a tow.Bartosiak Jacek mecenas analityk został prezesem spółki CPK.
  tow Bartosiak jest uczniem tow Friedmana, też analityka neokońskiej mafii.
  Boże, miej nas w opiece!!!
 • 5*
  dziadek Putina gotował dla Lenina i Stalina, moim zdaniem bez układu Wołodia nie zostałby pułkownikiem KGB szefującym wywiadowi na zachodnią Europę. Zwykły plecaczek karierowicz.. stał się groźny, to go do Królewskiej loży zaproszono, a tam jest już pod kontrolą.
  Wszędzie w koło mamy takie kariery, Putin debilem nie jest bo gra w szachy.. Stary Morawiecki mówił, że jego syn ogrywał go jako nastolatek.

  ZORGANIZUJMY POJEDYNEK DWÓCH SZACHISTÓW, chleba i igrzysk; jak mawiają starożytni Rzymianie, 500+ jest, więc igrzyska szachowe do kompletu przydadzą się; tylko bez Chińczyków(nie ta liga), ale Trumpa można chłopakom na rozgrzewkę dać (ten to może warcaby ogarnie).

  Pozdrowił
 • @wk..ny 22:02:38
  Ty to głupek ,czy zadaniowiec ?. To jest pytanie :)))))
 • @Repsol 22:36:25
  Emerytowany milicjancie, nie Tobie mnie oceniać ;)))))))))))
 • @ Autor
  "Tylko musimy wierzyć, wyrzucić smarfony i zacząć rozmawiać z sąsiadami."

  Kurde, próbowałem- powiedział, że Niemcy są uczciwi.
  Nie wiedziałem gdzie uciekać ;-(

  5*

  Ukłony
 • @zbig71 18:37:42
  "Jaka bezpieka wyciągnęła p. Kornela i Mateusza po tylu latach?"

  Nie pamiętam kanału na YT, ale jeden prawnik, który wyjechał do Niemiec, powiedział, że chodziło o współpracę z wywiadem WOP.
  Pytanie, czy ktoś będący w Niemczech nie został jakoś przekabacony.

  "I jak to jest, że p.Mateusz po studiach historycznych robi karierę w bankach?"

  Z pamięcią j.w, ale podobno wydziały historyczne zostały opanowane przez masonerię.

  "Kornel był w Solidarności Walczącej, ponoć niezłomnej?"

  "Solidarność" to organizacja opłacana z zagranicy w celu zniszczenia polskiego przemysłu - piękne hasełka były dla otumanienia gawiedzi.
  Mówił o tym Andrzej Gwiazda. Dobrze, że chociaż on się przyznał.

  A ta walcząca? Nie wiem, ale jeśli też dostawali pieniądze przez Brukselę i Watykan to cel pewnie był ten sam.

  Jeśli jest kontakt z wywiadem wojskowym, to pewnie też i z GRU. A to masoneria. I już jest kontakt z USA.
  Upadek Polski Gierka to spora destabilizacja bloku wschodniego - obok "Gwiezdnych Wojen", "Mudżahedina", "Habemus Papam", "Solidarność" to tylko jeden z programów do opanowania Eurazji przez banksterkę -
  tak myślę.

  Ukłony
 • @Jasiek 22:58:56
  To był prokurator Cieszewski .
  Moje pytania były retoryczne, ale odpowiedż kolego na 5+
  Pozdrawiam
 • wyrzucić cwaniaczki ?
  popieram,

  nie jestem uzależniony!
 • Polska dla globalnych grabieżców to pastwisko bez właściciela
  Za sprawą solidaruchów Polska stała się pastwiskiem bez właściciela.
  Każdy może wleźć do Polski i paść się do woli.
  To kwestia pojęcia własności. W USA własność Indian nie była szanowana uznano tereny Indian za niczyje i "objęto" je własnością kolonizatorów .. i już nie były to tereny Indian..

  Polskę za przyzwoleniem solidaruchów potraktowano tak samo.
  To co było za PRLu własnością Narodu Polskiego stało się mieniem niczyim które objęli własnością grabieżcy różnej maści głównie koszernej.

  Nie było w historii Polski większej zdrady narodowej niż ta którą zgotowały Polsce solidaruchy razem z KK.
  I tak to zostanie zapisane w prawdziwej historii Polki kiedyś po wyzwoleniu spod buta koszernego zaborcy.
 • Owszem - wydmuszka - jednak
  z chwilą wskrzeszenia Banderlandu głównie przez grandziarzy zza wielkiej wody - i owa wydmuszka ma już policzone dni. Jeżeli Banderland nie zostanie zlikwidowany - wydmuszka będzie pożarta bez żadnych sentymentów.
 • @Oscar 07:27:42
  Wam, liberałom i lewakom :"something pojebałoś", tak by skomentował ten bełkot W. Łysiak, jeden z najlepszych pisarzy w Polsce!!!Opluwanie własnego kraju i pisanie bzdur, że "solidaruchy" sprzedały nasz kraj, dowodzi, że dyskutanci nie mają pojęcia, w jakim kraju zyli polacy przez 45 lat i jak sprzedał Polskę bolek, zwany wałęsą razem z kolesiami, którzy współpracowali z SB!!!Dopiero teraz Polska odbudowuje swoją pozycję o kraj, po "nieżądach" ryżego matoła, rzekomego liberała a w rzeczywistości jest to cwaniak polityczny i mściwy cham, z który wywalił ze swojej bandy ludzi niepokornych i wartościowych, vide Jan Rokita!!!
 • Do @zibi 08:25:38
  Sam Bolek to byłby cienki Bolek ! Bolek miał pomocników w postaci wszelkiej maści żydostwa !!! Borusewicz Geremek Mazowiecki i tym podobne typy żydowskie sprzedało Polskę ! Potem już poleciało z górki Buzek Tusk Bielecki Pawlak z Milerem i z Kwaśniewskim doprowadzili gospodarkę polski do trzeciego świata ! [ wcześniej Jaruzelski z Kanią ]

  ZA EDWARDA GIERKA POLSKA GOSPODARKA BYŁA 10 W ŚWIECIE !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @zibi 08:25:38
  Masz rację. Dopiero teraz Polska rośnie w siłę a ludzie żyją dostatnio.
  I ta wydmuszka jak pięknie pomalowana jest w narodowe barwy.
  Maliniak pojechał do wroga (ktoś kto chce ciebie okraść na 300 mld dolarów to chyba wróg?!) i zaproponował 2 mld dol rocznie na stacjonowanie wrogiego wojska.
  J. Kaczyński od lat domaga się ustanowienia wielkiej Armii Europejskiej!
  Teraz sprowadza się miliony obcych jednocześnie wypychając miliony młodych Polaków z własnego kraju.
  Ale jest git! PiS to prawdziwi patrioci.
 • @zibi 08:25:38
  Z tego co pamiętam to Bolek był "królem" solidarności honorowanym jak król na zachodzie i dowodził solidarnością jak król.
  Potem Bolek został "Królem" Polski na którego głosowały chyba wszystkie solidaruchy z gorącym poparciem KK nie głosowali na Bolka tylko trzeźwi w tym tzw lewica PRLowska (za wyjątkiem zdrajców lewicy tych od Kwaśniewskiego)
  Ten "król" powołał rząd solidarnościowy który rozpoczął rabowanie majątku Polskiego... i taką reorganizację Polski (prawo, media, ludzie) żeby Polacy nie mogli się z tego uścisku wolności wyślizgać.
  Zachód czyli globalna mafia żydowska nagrodziła Bolka Noblem za te zasługi. Drugi atak na majątek Polski i pogłębienie niewoli przeprowadzi`l Buzek po Kwaśniewskim (zdrajcy lewicy który jak dzisiaj widzimy poszedł na współpracę z globalną mafią żydowską)
  Rządy Oleksego, Millera (lewicy PRLowskiej) był obalane przez solidaruchów obu nurtów PO i PIS. w trybie zamachu stanu (czyli po żydowsku).

  To znane fakty i nie da się zmieniać historii gdy miliony ludzi pamiętają dokładnie jak było... kto popierał "prywatyzatorów" i likwidację państwowych zakładów..

  Największym oponentem solidaruchów i obrońcą Polski przed przejęciem władzy przez solidaruchów był Jaruzelski i Kiszczak. Oni skutecznie opóźniali początek grabieży narodu Polskiego... niestety przegrali z solidaruchami.

  Solidaruchy w swojej masie to pożyteczni idioci ogłupieni przez KK i jego ambonę.. świadomi sprawcy tej grabieży czyli zdrajcy Narodu Polskiego to kierownictwo Solidaruchów, hierarchia KK oraz zdrajcy lewicy PRLowskiej (Kwaśniewski) oni działali z myślą szybkiego wzbogacenia się na rabunku narodu Polskiego (KK to robił na potęgę, solidaruchy przy korycie też i Kwaśniewski też)
  Ciekawe jest to że te "elyty" solidaruchów , KK, oraz zdrajców lewicy PRLu to zdecydowanej części żydostwo..

  Wniosek prosty to globalna mafią żydowska wykorzystał pożytecznych idiotów z solidarności do obalenia komuny a następnie ta mafia przystąpiła go grabienia Narodu Polskiego.

  Tej prawdy nie da się zakłamać.
  Dzisiaj nic się nie zmieniło dalej Polska jest w łapach globalnej mafii żydowskiej.. sprawdź sobie korzenie dzisiejszej "elyty"
  W TV podczas dyskusji pytam siebie zawsze .. który z nich nie ma koszernych korzeni ... najczęstsza odpowiedź .. wszyscy je mają...czasem trafi się jakiś Polak ale zawsze o "prawidłowych koszernych poglądach.

  To są obiektywne fakty.
  Po pocieszenie (?) powiem że podobna sytuacja jest w USA i w UE
 • @Robik 09:49:14
  Ty powinienieś udać się do specjalisty od głowy, bo piszesz BZDURY!!! Baza ma kosztować JEDNORAZOWO a nie co rok i pewnie uważasz, że amerykanie zrobią z Polski kolonię!!! Kaczyńskiemu nie jesteście, liberały i lewaki czyścić butów, bo to jest człowiek wyjątkowy z ma łeb na karku, co jest rzadkością!!!Nigdy nie mówił o armii jewropejskiej, bo to jest fake news!!!Niedługo lewizna i liberały nie będą mieli nic do powiedzenia, bo wy zniszczyliście POLSKĘ przez ok 70 lat po II wijnie światowej! Teraz codziennie na pasku w TV widać, ilu złodziei łapią służby i wasz idol, ryży matoł juz dał dupy w sparwie brexitu!!! Mam nadzieję, że patriota Husky napisze parę zdań do otrzezwienia, ale omy politycznealkoholicy nie są uleczalni tak samo, jak oszołomy polityczne!
 • @ele 08:49:47
  Aż strach pomyśleć ile stało się po papier toaletowy w krajach z trzeciej dziesiątki.
 • @Oscar 16:23:07
  Napisałem tak...
  "Ciekawe jest to że te "elyty" solidaruchów , KK, oraz zdrajców lewicy PRLu to zdecydowanej części żydostwo.."

  .. i przyszła mi tak filozoficzna myśl do głowy...
  Czy żyd działający na niekorzyść narodu Polskiego w Polsce z Polskim paszportem to zdrajca narodu Polskiego ? czy raczej jako żyd to patriota globalnego żydostwa i tylko sprytny wróg Narodu Polskiego który "w..chał solidaruchów i wykorzystał i głupotę ku chwale globalnej dominacji "Narodu wybranego" w Polsce i na świecie ?

  Warto zauważyć że globalna mafią żydowska konsekwentnie nagradza`l żydowskich agentów którzy prywatyzowali Polskę z korzyścią dla globalnej mafii żydowskiej.

  Zdrajcy to czy wroga agentura ?
  Czy popieranie zdrajców (współpraca) to powód do chwały (solidaruchy)
  Czy popieranie (współpraca) ze wrogą agenturą to powód do chwały ?

  Oto kom są solidaruchy to oni swoja liczebnością , fanatyzmem torowali drogę do zwycięstwa wrogom Polski.

  To pełna analogia do terrorystów w Syrii to też tacy sami pożyteczni idioci sterowanie przez agenturę w meczetach walczą z Syryjczykami w interesie Izraela a szerzej globalnej mafii żydowskiej.

  To głęboko prawdziwa analogia..
  Inne podobne analogie to
  rola islamistów w Jugosławii (Bośnia, Kosowo)
  rola ultra katolików Chorwacji
  rola banderowców na Ukrainie

  To wszystko dokładnie te same mechanizmy wykorzystywania pożyteczny idiotów zaczadzonych ideologią nienawiści przez agenturę globalnej mafii żydowskiej w celu ich wykorzystania jako mięsa armatniego do obalanie ich własnych państw w interesie jak później się okazuje globalnej mafii żydowskiej.

  Dzisiaj to wszystko jest proste i przejrzyste... maski opadły zostały tylko głupie miny pożytecznych idiotów.
 • @zibi 16:24:58
  Myślę , że zaświadczając o mądrości Kaczyńskiego, wyświadczasz mu niedźwiedzią przysługę, bo stare przysłowie mówi: poznasz głupiego po fanach jego.
 • @Mariusz G. 16:41:34
  A ty , to pewnie jesteś fanem ryżego matoła, który niedługo stanie przez TRYBUNAŁEM STANU a może też będzie miał zarzuty karne za tolerowanie złodziejstwa i rozwalanie Polski !!!Nie obrażaj gnoju ludzi, bo z twojego tekstu wynika, ze jesteś "cienki bolek"!!!
 • Witek z USA!
  https://gloria.tv/video/By7ror6EH4Uv2m1kwXkfKNQBj
 • Filipińczycy do pracy w Polsce, bliscy nam kulturowo!
  https://gloria.tv/article/XG9Q4wQ8xAft2DRdU49hG2MR1
 • @zibi 16:24:58
  // i pewnie uważasz, że amerykanie zrobią z Polski kolonię!!!//

  Nic nie muszą robić bo Polska już dawno jest kolonią.

  //Kaczyńskiemu nie jesteście, liberały i lewaki czyścić butów, bo to jest człowiek wyjątkowy z ma łeb na karku,//

  Potrafisz rozbawić :))))))
 • @zibi 16:48:02
  Koleś, ty tak naprawdę? Czy jaja sobie robisz?
  Przyznaj się, że lecisz w kulki?
 • @zibi 16:24:58
  "Ty powinienieś udać się do specjalisty od głowy, bo piszesz BZDURY!!! Baza ma kosztować JEDNORAZOWO a nie co rok"
  Różni politycy PiS wysyłają w tym względzie sprzeczne informacje.
  Mówi o tym poseł RP Jacek Wilk w 47'40":
  Poseł RP Jacek Wilk i Janusz Korwin Mikke, Wioletta Wróblewska w Otwocku 27.9.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=MTsNmlvgO3c&t=54s
  "To w ogóle są różne koncepcje; w zależności od tego kto z kręgów rządowych się wypowiada to albo słyszymy, że to ma być 2 mld raz, albo że 2 mld mamy płacić co roku"
  Tak więc do specjalisty "od głowy" powinni się udać "nasi" rządzący!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej