Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
631 postów 26073 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Druga twarz Huskego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A może pierwsza?

 Na wstępie muszę uderzyć się w pierś bo to co zdarzyło się wczoraj to w dużej mierze z mojej winy. Sprawę Huskego mogłem już dawno definitywnie rozwiązać ale myślałem, że przyda się prowokator, który będzie idiotycznymi często wpisami podgrzewał atmosferę i skłaniał do dyskusji. Przyznam, że przez długi czas to funkcjonowało. Aż do wczoraj gdy Husky przekroczył "cienką czerwoną linię". Ma czasowego bana bo Administracja nie mogła inaczej postąpić. Kilka lat pracowaliśmy z p.Oparą, żeby NEon był wolnym miejscem wymiany poglądów. Tak się jednak składa, że niektórzy interpretują tę wolność opacznie. Gdyby Administracja przymykała oczy na ekscesy Huskego, które miały miejsce wczoraj to szybko NEon stałby się następną jaczejką hasbary. No ale tu adminują ludzie kumaci więc nam to nie grozi.

No ale wracając do tematu. 

Niżej wklejam dzisiejsze komentarze Huskego pisane pod tą samą notką tylko gdzie indziej. Który Husky jest prawdziwy?

 

 Te dwie odstrzelone z kurwy (to) syny orbitują już poza naszym układem planetarnym.Lecą na spotkanie z dziewicami. A ja oczekuję na kolejne odstrzały tej śmierdzącej dziczy.Oby jak najwięcej tego było i trzymam kciuki za Amerykanów i Prezydenta Donalda Trumpa A ten łysy żyd z Wiernych Polsce Syjonistycznej może jedynie swój kinol w otwór wylotowy na tylnej części ciała Kosiurowi wsadzić.Kupić se blaszkę i ybenać się w tą łysa czaszkę Tyle ten czerwony debil może Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1613939#comment-1613939

Husky - 4 Stycznia, 2020 - 18:59 Co ja tu mogę dodać. Te dwie odstrzelone z kurwy (to) syny orbitują już poza naszym układem planetarnym.Lecą na spotkanie z dziewicami. A ja oczekuję na kolejne odstrzały tej śmierdzącej dziczy.Oby jak najwięcej tego było i trzymam kciuki za Amerykanów i Prezydenta Donalda TrumpaStawiam że tak właśnie będzie.i ta dzicz wykończymy do ostatniego......palca z sygnetem.Swoją droga pogrzeb jednego palca będzie wielkim logistycznym wyzwania dla zakładu pogrzebowego w Teheranie.Sezon polowania na beżowych śmierdzieli uważam na otwarty.Trzymajmy mocna zcisniete kciuki Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1613959#comment-1613959

 

Husky - 4 Stycznia, 2020 - 13:21 Co ja tu mogę dodać. Te dwie odstrzelone z kurwy (to) syny orbitują już poza naszym układem planetarnym.Lecą na spotkanie z dziewicami. A ja oczekuję na kolejne odstrzały tej śmierdzącej dziczy.Oby jak najwięcej tego było i trzymam kciuki za Amerykanów i Prezydenta Donalda Trumpa A ten łysy żyd z Wiernych Polsce Syjonistycznej może jedynie swój kinol w otwór wylotowy na tylnej części ciała Kosiurowi wsadzić.Kupić se blaszkę i ybenać się w tą łysa czaszkę Tyle ten czerwony debl może

 : https://niepoprawni.pl/comment/1613939#comment-1613939

Czy chcemy mieć kogoś takiego wśród nas?

KOMENTARZE

 • Było 50 twarzy Greya,
  był Jekyll i Hyde, jest i Husky.
  Ale nerwy mu puszczają. Znaczy, albo wie że usrael się kończy, albo wie że go zwalniają ze służby, albo? Bo co on bidny będzie robił?
  To o "beżowych" było najzabawniejsze, bo gdyby iść zgodnie z myślą Hyskyego, to należaloby rozniebać połowę Londynu i połowę innych miast angielskich.
 • Nareszcie będzie w miarę merytorycznie, dawno temu postulowałem
  uśpienie pieska, coby nie robił z Neonu pudelka lub innej cwelebryckiej ścianki, nikt mu ryja nie zamyka, ma gdzie PISać i niech zabierze ze sobą paru kolesi i koleżanek, którzy psują TU Atmosferę, 5* za decyzję.
 • Husky
  Pełen sprzeczności. Bo w swoim opisie używa określenia,, antykomunista,, a całym sobą popiera komunizujące ugrupowanie, jakim jest PiS. Każdą amerykańską agresję popiera i usprawiedliwia. Historię traktuje bardzo powierzchownie na zasadzie my i oni. Natomiast zdawać sobie warto sprawę z tego, że na tym forum jest po to, aby prowokować,, bójki,, sieciowe. I przy okazji badać nastroje w dużej mierze wśród anty-pisu. Tak go odbieram.
 • @provincjał 20:23:19
  Podziękowania to dla Adminów, ja jestem zwykłym blogerem.
  Ale trzeba przyznać że mają refleks i potrafią ogarnąć sytuację. Sam doskonale wiem, że to nie jest łatwe.
 • @zbig71 20:25:52
  Zadaniowiec !
 • @provincjał 20:30:32
  Chciałabym mieć to udowodnione czarno na białym. Bo jak zadaniowiec, to wczoraj strefił. Albo za bardzo się schlał pod koniec zadania.
 • @zbig71 20:25:52
  Był.
  A Ty jakbyś kradł to byś się przedstawiał jako złodziej?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:35:51
  Nie mówię, że to on ma nam dostarczyć dowodów. Czyli po prostu przyznać się, to jest mało prawdopodobne. Ale ktoś by mógł takie dowody dostarczyć.
 • @
  Wyjątkowe "Forum Polaków " gdzie
  gerneralnie jedyny sympatyk PiS
  jest postrzegany jako największe zagrożenie
  dla portalu , przypomnę ,że PiS ma 40 %
  poparcia w Polsce i wśród Polaków , a nie
  w górach Kaukazu czy Rumunii , stąd
  proPiSowska aktywność jednego blogera
  nie tylko jest właściwa ale nawet wskazana
  Co kogo obchodzi , co Husky pisze na innych
  portalach ? Chyba tylko tych , dla których donosy
  są od zawsze najlepszym źródłem informacji
 • @puuuq 20:54:56
  Mis ma 40% poparcia wśród głosujących. Częściowo mieszkających zagranicą.A nie wśród wszystkich Polaków. Zresztą, to i tak mniej ni połowa, tylko oszukancza ordynacja dała im w sejmie wiekszość. oszustwem jest, że Kaczelnik nie jest premierem. Cóż, boi się trybunału. Jak ktoś był tchórzem w 1981 to i dzisiaj bohaterem nie będzie
 • @puuuq 20:54:56
  Tu jest więcej zwolenników PiS. Np: Wójtas Oscar, Agnieszka S , Oświat, Krzysiu Jaworucki, kolega puuuuq, także PiS ma swoją solidną reprezentację.
  Także nie nażekałbym.
 • nie wiem
  ja miałem dziś rano wrażenie, że to kolejna próba "rozwalenia portalu"- takie próby i ich skutki widzieliśmy na "przestrzeni" lat /nie tylko tu- ale to insza inszość/.
  Tyle. Zgadzałoby się- bo zbliżają się wybory... itd, nie sądzę, żeby tu coś więcej trzeba było tłumaczyć. ...
  Pozdrawiam
 • @puuuq 20:54:56
  Oj puuuuq- proszę nie mylić "sympatyka PIS" /.../ z zadaniwanym ubotem!
  Pozdrawiam
 • @puuuq 20:54:56
  Ty jesteś jednak idiota...
  Dopóki Husky propagował PiS to wszystko było ok i często szedł na jedynkę bo nie były ważne jego propagandowe kocopały tylko dyskusja, która się wywiązywała.
  Wczoraj był inny temat i wyszło z niego syjonistyczne bydlę i dostał urlop, żeby przemyśleć swoje postępowanie.
  Ty też przemyśl swoje.
 • @JimA 21:00:46
  Spoko. Admini są czujni :))
  Takich prób było już wiele.
 • @Wican 20:59:01
  O co i do kogo masz pretensje ?
  Czy tak trudno zrozumieć i pogodzić się
  z wynikami wyborów ? To ,że na neon 24
  90 % odwiedzających , komentujących
  i stałych blogerów ma PiS w pogardzie
  nie znaczy ,że ta partia wybrała się sama
  i trzeba ją koniecznie zwalczać , tym bardziej
  w sytuacji gdy jak na razie nie ma
  nikogo kto mógłby ją zastąpić , gdy ktoś
  taki się pojawi i przekona większość
  wtedy sobie porządzi , zresztą chodzi
  o sam portal czyli o to czy nawet
  dla jednego proPiSowskiego blogera
  nie ma tu już miejsca bo jeśli nie ma ,
  to to już nie jest żadne forum Polaków
 • @puuuq 21:22:22
  Jak to? Zdrajców mam akceptować, a nie zwalczać? Zdrajców i tchórzy, klekających przed byle urzedasem z USA? PiSdzielscy stanowią w narodzie mniejszość i się z tym pogódź. I więcej już nie będzie. teraz to już równia pochyła. Teraz będą wzrastac koszta życia, problemy mieszkaniowe nierozwiązane a Mateuszek chce się brac za przepisy drogowe? Może niech najpierw nauczą jeździć PiSiackich kierowców, bo strach wyjść na ulice, gdy jedzie kolumna rządowa.
 • @puuuq 20:54:56
  "przypomnę ,że PiS ma 40 %
  poparcia w Polsce i wśród Polaków"

  A Petru jeszcze ust nie otworzył i już miał 11%...
  PiS ma takie poparcie, bo jest obecny w mediach.
  A jest obecny, bo wygrał wyścigi na włażenie w d... ich właścicielom.
  I te 40% to jest tylko wśród głosujących...

  Twój argument jest zatem słuszny, ale tylko częściowo.
  Moim zdaniem ważna jest prawda, a nie demokracja.
  Dlatego PiS-u ani jego wyborców nie powinno być wcale - po prostu nigdy nie powinni powstać.
  Pozdro!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:04
  No właśnie wiem. :) przecież...
 • @puuuq 21:22:22
  Pisz a zobaczysz. To tylko nie jest portal dla idiotów.
  Pzdr
 • Dyskutujemy, kim jest Husky,
  choć nie jest dobrze, gdy sam zainteresowany nie może się wypowiedzieć, więc tylko podam dwa fakty. Udowodniłem mu iż zna hasła PiS zanim te oficjalnie zostaną ogłoszone, czyli są wtedy tajne? To człowiek który nawet podczas składania życzeń świątecznych nie przestaje agitować politycznie. Ale portalowi potrzebni są ludzie o różnych poglądach, dlatego wiedząc iż jest to zadaniowiec warto poznać co opcja Izraelska i amerykańskich lobbystów żydowskich czyli PiS chce nam wmówić.

  Z ostatniego tekstu wiemy iż chcą usprawiedliwić morderstwo na tym człowieku. Czy on był człowiekiem dobrym, czy złym, czy walczył o swą ziemię, czy też z przyczyn ideologicznych mordował jej mieszkańców? Z pewnością warto to rozważyć. Ale czy naszych partyzantów AK okupant niemiecki nie nazywał bandytami? Historia zwykle nie jest prosta, ale czyż historii nie napisali przypadkiem ci, co wymordowali bohaterów?
 • @puuuq 21:22:22
  Jak wiemy jesteś zwolennikiem PiS. Pisałeś nie raz. Czy spotkałeś się z pogardą? Czas by Polacy zrozumieli iż kupując nas za różne 500+, 100+ płacą nam naszymi pieniędzmi, a to pozwala im kraść tak jak nie kradł dotychczas nikt, złodziei, mafie kryjąc na najwyższym poziomie władzy.

  https://fakty.interia.pl/polska/news-rzeczpospolita-raport-z-resortu-finansow-trafil-do-kosza,nId,4236733
 • @puuuq 21:22:22
  Mylisz się, tak myślę - Husky wiele złego robi PiSowi, wczoraj było apogeum.
  Nie sądzę aby wyborcy PiSu byli szczęśliwi i piali z zachwytu, że zabito ludzi, tak jak to Husky czyni do tego w sposób, jak Jarek to udokumentował.
  Jeśli jesteś porządnym człowiekiem popierającym PiS, powinieneś walczyć z takim zachowaniem a nie bronić.
  Chyba, że członkowie PiSu wszyscy tacy są?
 • @puuuq 21:22:22
  Ty zajmij się swojakami . https://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/rekordowa-dotacja-od-rzadu-dostanie-ja,183,0,2399927.html Salut .
 • @Repsol 21:45:22
  Największy bank w USA a rząd dotuje, hmmm. nie za dużo to tych banków w Polsce do tego niepolskich?
 • @Zawisza Niebieski 21:33:52
  //chcą usprawiedliwić morderstwo na tym człowieku //
  A gdyby ten zabity nie został zabity a za 2-3 miesiące
  zorganizowałby jakieś spektakularne wydarzenie , w którym
  utraciłoby życie ze 100 niewinnych osób , to czy wtedy
  nie pojawiłyby się głosy pretensji o brak zaangażowania
  służb i wywiadu ?
  A gdy Rosjanie zabijają swoich ludzi poza Rosją
  środkami , które przy okazji mogą zabić postronne
  osoby , to jakoś na neon24 cicho , a może nawet
  głosy uznania ,że tak sprawnie i nowatorsko
  potrafią zabić
  Mocarstwa mogą jak widać więcej i nie ma co
  kombinować z pozycji "szachowego pionka "
 • @lorenco 21:49:16
  Ręka rękę myje . Nawet u nieuka jakim jest M.M. no ale o tym pisać nie wolno . Salute Amigo .
 • kudłata GNIDA
  Husky tak jak na popierdolonych tak i tutaj ma na raz po kilka kont

  Wczoraj pisałem: zleceniodawcy i płatnicy PIS'dzielskie w końcu zobaczyli że "PROJEKT HUSKY" już nic więcej nie zdziała więc po raz kolejny postanowili zmienić mu RASĘ aby jątrzył pod innym nickiem - stąd była nie tak dawna jego notka o tysiącu notek w której między wierszami żegnał się ze swoim obecnie najpopularniejszym nickiem

  Jestem pewien nie tylko tego że odezwie się pod nowym ale i tego że już wcześniej to rozpoczął aby daty zbytnio się nie zazębiały jedna po drugiej

  Generalnie taka gnida jest potrzebna bo dobrze jest znać język wroga Narodu Polskiego i samej Polski - ale jednak są pewne granice
 • NEON24
  I jak już wcześniej pisałem na portalu powinien być brak możliowości osobistego BANOWANIA przez blogerów a jeśłli już ta ułomna post'UB'ecka funkcja pozostaje to powinna być na każdym blogu wyświetlana lista zbanowanych przez jej autora

  To zrobi portal bardziej przejrzystym
 • @Repsol 21:45:22
  No q..wa BRAWO PIS !!!!!!!!!!!!
 • @puuuq 21:56:56
  Spadaj stąd.
  Dwa razy nie będę powtarzał.
 • @puuuq 21:56:56
  A gdyby? To każdego prezydenta USA należałoby zlikwidować od razu po objęciu urzędu. Dzisiaj wiemy, że każdy odpowiada za tysiące zamordowanych cywili. Ale argument.
 • @Hades 22:02:57
  Lista powinna być wyświetlana. Bo teraz czasami chcę wejść, czytam i chcę skomentować, a tu "sprawdzam uprawnienia". A tak wiedziałbym i nawet nie próbowałbym
 • @Hades 22:03:58
  Brawo magdalenkowej hołocie .Salute . https://www.wykop.pl/link/4997779/kaczynski-trabi-wode-z-komunistami-w-magdalence/
 • @Repsol 22:10:09
  Gumiś ponoć stawia syjonistom jakieś ultimatum. On jest chyba głupszy niż myślałem (i jego doradcy). Ci kretyni naprawdę wierzyli, ze jak będą się syjonistom podlizywać (delikatna nazwa na upokarzanie, którymi są wciąż poddawani), to będą się liczyć z ich zdaniem? Zaraz Ruda baba Gumisia do pionu ustawi
 • @Hades 22:02:57
  Przypominam Amigo że skrypt jest uszkodzony , koszty naprawy to jakieś 30 tysięcy złotych . Chcesz dalej o tym dyskutować ?. Pozdrawiam .
 • @puuuq 21:56:56
  Ten zabity równie dobrze mógłby nie zorganizować takiego wydarzenia. Chyba, że znasz przyszłość, daj liczby w totolotka i linka do przyszłości z dowodami, że ten zabity to zorganizował i te 100 osób ucierpiało.
  A Rosjanie to kogo zabili poza Rosją jakimiś środkami?
 • @Wican 22:06:22
  //każdego prezydenta USA należałoby zlikwidować od razu po objęciu urzędu.//
  I to jest niezwykle humanitarna opinia , warto dodać ,
  że całe USA należy unicestwić by wreszcie biedni
  z całego świata mogli dorobić sobie w Rosji
 • @Wican 22:07:40
  Tak, ale nie tylko o to chodzi

  Chodzi również o sam ostateczny przekaz notek w których w komentarzach jest brak polemiki z autorem notki co może zostać mylnie odebrane z tym że każdy na portalu zgadza się z zawartymi w niej tezami - bo tak można wywnioskować jeśli pod notką są tylko komentarze czołobitne dla jej autora

  Ale gdyby była na samym początku bloga wyświetlana taka lista wtedy czytający całkiem słusznie pomyślałby sobie że najprawdopodobniej większość z listy ma zdanie odmienne więc tezy/wnioski w notce zawarte mogą być błędne

  Ja wiem że banowiczom to się nie podoba ale tak być powinno

  A i przy okazji byłoby i śmiesznie gdyby lista zbanowanych była dłuższa niż treść samej notki :))
 • @Repsol 22:18:05
  Nie znam się na tym i nic na ten temat nie wiem

  A tak na wesoło to nawiązując do tego:

  To dlatego P. Opara chciał temu jełopowi z gdyni siłą wcisnąć ten portal :))

  (taką wersję napisał ten jełop z dyni na popierdolonych.pl)
 • @puuuq 22:20:42
  Aleś ty ograniczony. Zastosowałem po prostu twoją łajdacką qrewską logikę. Ale tylko sekta PiSiacka ma do tego prawo? takiej politycznej sekty, to w Polskiej historii chyba nie było. Może poza KPP przed wojną.
 • @lorenco 22:19:07
  "A Rosjanie to kogo zabili poza Rosją...?"

  Sikorski, Skipral, Litwinienko.......
 • @puuuq 22:20:42
  Co na to Indianie , czyli prawowici właściciele kraju ?. Niewiele niedobitki zamknięte w rezerwatach mogą , mylę się ? . To dopiero jest popieranie ludobójstwa , prawda ?. Wiesz ilu ludzi twoi idole wymordowali ?.
 • @Hades 22:28:21
  To bufony angielskie przedstawiły jakieś dowody? Nie w temacie jestem:)
 • @lorenco 22:19:07
  Zapytaj kelnerkę , Polkę , co podała
  Litwinience herbatę z polonem
  albo tych potraktowanych nowiczokiem
  przy okazji spłaty długu Skripalowi
 • @Hades 22:25:49
  Nie wiem , byle czego nie czytam .Salute .
 • @puuuq 22:20:42
  Ty to może Maciejczuk jesteś? Wywalili go z Rosji, gdzie sobie dorabiał. Boli bardzo? Bo co jakiś temat to o Rosji pierdol.sz bez składu i ładu.
 • @
  A niech se tam pisze co chce. I tak husky'm dobrze ze ślepi patrzy - bo ślepia mają niebieskie.

  Może czasami przegina, ale inni robią to znacznie częściej.
  Choćby taki Wican, a niejakiemu Ruszkiewiczowi też się przytrafia.

  W sumie - lubię to stworzenie, bo przynajmniej przyznaje się publicznie do swej roli. A ci inni - nie.

  PS. Ryby mu nie dawać za karę, ale usypia się takie tylko przy wyraźnie zdiagnozowanej wściekliźnie. Parę przypadków widzę.
 • @puuuq 22:32:53
  Akurat ze Skripalem to kit. Ruscy fuszerki w takich kwestiach nie robią. I soro na nich polowali to dlaczego Skripalówna jeździła do Moskwy?A Litwinienko był zawodowym mordercą, który przeszedł na stronę wroga. poważne państwo, takich likwiduje. Niepowazne stawiua pomniki jak zdrajcy i krzywoprzysięzcy Kuklińskiemu (to taki Kuklinowski z Potopu-książki)
 • @Repsol 22:33:14
  A ja dla śmiechu nie raz...
  Więc już piszę co w jednym z komentarzy czy na gadaczce napisał debil z dyni.
  Napisał że:

  "Opara chciał mu wcisnąć upadający portal za jakieś wielkie pieniądze czym chciał Go finansowo zniszczyć, ale gdyński kretyn w porę się zorientował jaki był plan i nie dał się w niego wkręcić"

  to nie jest dokładnie słowo w słowo, ale mniej więcej coś takiego :)) :))
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:36:48
  Nie masz człowiecze argumentu, ja Pańskie obalałem wielokrotnie i wykazywałem hipokryzję, zakłamanie i ignorancję połączoną z "rozbuchanym ego". Czep się swej baby. Dla Ciebie Pan Wican. Zbanowałeś tchorzu intelekjtualny, to nie pisz o mnie w osobie trzeciej w mojej netowej obecności. Ale mentalne Żydki tak maja.
  Porównaj moje notki i Huskyuego.
 • @puuuq 22:32:53
  Ja mam pytać kelnerkę? Ona w angielskich służbach?
 • @lorenco 22:44:39
  PiSdzielcy wszystko przez kelnerki załatwiają. I kelnerów. A ci jurni przez dziwki
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:36:48
  A on, Husky ma jakąś suczkę na stałe? Bo suczki są fajne:) Do tego jakieś szczenięta by się trafiły, miałby zajęcie:)
 • @Repsol 22:31:57
  //Co na to Indianie , czyli prawowici właściciele kraju ? //
  Jeśli masz na myśli USA , to akurat Indianie
  nie mają żadnego udziału w jego powstanie
  bo chyba nie mieli za bardzo na to ochoty
  podobnie jak Aborygeni w Australii czy Maorysi
  albo nawet Eskimosi , prezentujesz tu myślenie
  "romantyczne " , w którym ludzie żyją sobie
  jak w jakimś raju albo komunie czyli
  utopii .
 • @Wican 22:46:51
  Wiesz, masz rację, teraz skojarzyłem, co raz to jacyś kelnerzy a teraz kelnerka doszła:)))
 • @Wican 22:39:39
  "Porównaj moje notki i Huskyuego"

  No, husky to intelektualista, a tu tylko wican-pican.
 • @Hades 22:39:23
  Czytaj takie badziewie i pij zimne mleko . Reszty komentarza nie będzie , po prostu nie wiem o czym piszesz . Salute :)))))
 • @lorenco 22:50:17
  Nie wiem. Na spacer go nie wyprowadzam.
  Jakby miał jakkie szczenięta, to może bym jedno wziął na wychowanie.
 • @lorenco 22:50:17
  W sumie, pewnie dziwka, z której korzystał Kuchciński więcej zarobiła na dwojej d..ie niż niekórzy na 13 emeryturze za sprzedaż ojczyzny. I jeszcze te pieniądze odebrali niepełnosprawnym
 • @puuuq 22:51:38
  Bo ich wytępiono. Dla ciebie bandyci sa ok. PiSiacka mentalność
 • @puuuq 22:51:38
  "prezentujesz tu myślenie
  "romantyczne " , w którym ludzie żyją sobie
  jak w jakimś raju" Nie żyją , zostali wymordowani . https://marucha.wordpress.com/2016/06/18/holocaust-indian-w-ameryce/ Przekręciła Tobie się jarmułka .Też mi przykro . Salut .
 • @puuuq 22:32:53
  Idziesz z logiką w ślady Huskiego.
  Jeśli Rosjanie zabili Litwinienkę, to zrobili to ze swoim obywatelem który zdradził swój kraj. Pewnie wykonali wyrok za zdradę.
  Amerykański atak na przedstawicieli obcego rządu na obcym terytorium jest natomiast atakiem czysto terrorystycznym, do którego w dodatku przyznaje się sam prezydent państwa, który ma tam wojska typowo okupacyjne, wlazł tam siłą i bez zaproszenia zabijając setki tysięcy bezbronnych ludzi by bronić interesów swoich korporacji. Irański dowódca działał natomiast na swoim terytorium broniąc się przed agresją obcych.
  Możesz powiedzieć co złego zrobił Polsce Iran i czym nam zagraża, że podejmujesz się obrony bandytów chcących złupić i nasz kraj? Czy np. Hubala też nazwiesz terrorystą i pochwalisz Germańców za jego zabicie?
  To nie Iran przygotowuje wojnę przeciwko ameryce u jej granic, tylko ameryka chce zniszczyć Iran otaczając to państwo swoimi bazami i wspierając Izrael w jego agresywnych działaniach bojowych przeciwko Iranowi.
  Naprawdę, ludzie już potracili zdolność odróżniania dobra od zła, walki obronnej od napastniczej. Co z Wami?
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:53:40
  Dziwka na swoim tyłku zarobiła więcej u Kuchcińskiego niż ty dostałeś w 13 emeryturze za zdradę ojczyzny. Do tego, ten szmal trza zabrać niepełnosprawnym. Jesteś intelektualną miernotą bez podstawowej wiedzy. Ale jednocześnie megalomanem. wojej śmieszności nie zauważasz, bo teraz w komemntarzach emanujesz "miłością" a to ma być dla ciebie wyznacznik polskości. Samo sobię więc zaprzeczasz. łatwo cię sprowokowac. Wystarczy tylko nie zaakcpetować twojego pseudointelektualnego bełkotu i twojego braku logiki. Dekalog ci przeszkadza w tkaim brzmieniu jaki znamy? Tak pisałeś. czyli nie kradnij, nie zabijaj, czcij ojca swego i matę swoją. Oj, słabiutki jesteś. Nawet w trollowaniu. A moich notek nie czytasz, bo byś musiał co drugie zdanie czytać z ecyklopedią i zestawem książek. Aby zrozumieć. I jeszcze onok ktoś musiałby siedziec, aby ci objaśniac różne rzeczy.
  Gdybyś nie był sfrustrowanym nikim, może bym się nawet obraził. Ale aby obrażać kogoś, to też trzeba coś sobą reprezentować. Nikt nie chce czytać twojego pseudfobełkotu, to szukasz zainteresowania gdzie indziej?
 • @puuuq 22:51:38
  Nie mieli szans współuczestniczyć w powstawaniu państwa USA ponieważ zostali wybici.
  A wcześniej mieli swoje państwa - terytoria, zamieszkiwane przez plemiona. Mieli władze, wojowników, niekiedy ze sobą walczyli jak np. w Europie państwa walczyły pomiędzy sobą.
  Ty o tym nie wiesz?
 • @zadziwiony 23:01:23
  Śmieszy mnie ta obrona Litwinienki. To był zawodowy morderca. Działał w ruskim szwadronie śmierci nim zdradził
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:55:16
  Ale husky, to rosyjska rasa psów, nie brzydził byś się?:)))
 • @lorenco 23:03:47
  Pewnie jakiś rabin potwierdził koszerność
 • @Wican 23:01:25
  Jesli chodzi o ocenę KK to Ty też zawsze tracisz zdolność racjonalnego myślenia gdy ktoś ten kościół skrytykuje, To typowa postawa dla doktrynera religijnego.
 • @Hades 22:39:23
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2017/02/tomasz-sakiewicz-ukraina-sbu2.jpg Wrzuciłem gadaczkę na google i wyskoczyło coś takiego . Gdzie Ty chodzisz ?. SBU i inne q..wy . Nic z tego nie rozumiem . Salut .
 • @Wican 23:06:04
  Hahaha:)
 • @Repsol 22:54:07
  Chodzi o to że tutaj głąb z dyni pisał że chciał kupić ten portal a gdy został z niego wykopany to na popapranych już pisze że to Opara chciał mu ten UPADAJĄCY portal wcisnąć za grubą kasę aby go finansowo pogrążyć...

  Dwa portale i dwie różne wersje jego opowieści w zależności od zapotrzebowania
 • @Hades 23:10:50
  Na płocie napisane było DUPA . Gamoń zobaczył i polizał , no i drzazga mu w język weszła . Salute :)
 • @zadziwiony 23:07:21
  Niekoniecznie. Gdy jest atakowana sama wiara i prawda historyczna to staję się bojowy. Sam KK to instytucja ludzka z zaletami i wadami. Ja też uważam, ze religia powinna wrócic do salek przy plebaniach a państwo nie powinno budować nowych kościołów (chyba, ze mieszkańcy tak zechcą w budżecie obywatelski), najwyżej remontować stare (ale jako zabytki).
  Od jakiegoś czasu zresztą unikam tutaj sporów religijnych i się nie ciskam w tych kwestiach. ja po prostu chcę mieć prawo do noszenia krzyżyka, do istnienia parafii (utrzymywanej przez parafian), itd. Ja jestem zwolennikiem ślubów religijnych. Czyli brak rozowdów dla ludzi biorących ślub religijny. Niech zmieniają wyzwanie. Ale też powinny być tylko cywilne śluby i tutaj rozwody normalnie. Z czego śluby religijne, powinny być uznawane za równe państwowym. A obawiam się, że obecni antykatolicy chcą nas zniszczyć całkowicie. Co wg mnie jest niemożliwe, ale prześladowań bym nie chciał.
  W wielu kwestiach mam poglądy podobne do Twoich, Hadesa, P. Kosiura, Goata; "tłuczemy" się zaś w kwestiach religijnych. Ja w tym momencie tego bym nie eskalował. Bo nastawieni pronarodowo katolicy i pronarodowi antykatolicy (takie uproszczenie, bo przeciez to nie jednorodna grupa) nie powinni obecnie ze sobą wojowąć. Wrogowie są i tak potężniejsi od nas, a niektórzy z nich jeszcze próbują to racjonalizować i też udają narodowców czy patriotów. SPrzedali ojczyzne za 500+, za 13 emeryturę (co gorsza z kasy odebranej niepełnospranwym), a udają propaństwowych. To mnie już naprawdę wqrwia.
 • @Wican 23:01:25
  Kretyńska ta notka, i kretyńska dyskusja,

  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  ale waćpan przestań mnie wkurzać dyrdymałkami, półprawdami,

  najwyraźniej uważasz, że emerytów co zostawili Ci państwo w którym mieszkasz, należy zgładzić, jako ekonomicznie niezaradnych, idiotów, co się nie dorobili, jak Ty.

  a na kogo ci emeryci mieli głosować? Na Ciebie? Nie kandydowałeś.

  Wielu z nich ma d..ie ową trzynastkę, a na PiS głosowało z całkiem innych powodów. Przestań im ubliżać od zdrajców. Zwłaszcza, że to nie 13-ta emerytura zgubi państwo, tylko kumoterstwo w dostępie do kasy i stanowisk, głupota i ta ideologia, którą lansujesz. Do pracy, bez płacy, a zupkę dostaniesz, bo nie stawisz się do pracy.

  Co zrobiłeś dla niepełnosprawnych, których obrabowali emeryci głosując na PiS? Pewnie nic. A co dla niepełnosprawnych emerytów, którzy sami siebie obrabowali?
 • @Hades 23:10:50
  To on taki zamożny? W końcu inżynier od wszystkiego, przemytnik. Kamieniami też rzucać umie to może wybijał szyby u jubilerów i kroił fanty? No i nazbierał.
 • @Wican 23:17:22
  "Sam KK to instytucja ludzka"

  Hitlerjugend też była i co z tego?
  Wszycy mamy ją kochać, szanować i poczynać wedle jej doktryn? :))
 • @Wican 23:17:22
  "Ja też uważam, ze religia powinna wrócic do salek przy plebaniach a państwo nie powinno budować nowych kościołów"

  ZGODA

  "chcę mieć prawo do noszenia krzyżyka, do istnienia parafii (utrzymywanej przez parafian)"

  Też ZGODA

  Ale nie powinno być krzyży w żadnych urzędach, szkołach, szpitalach, itp bo to nie są miejsca dla katolyków tylko dla... petentów itd itd
 • @Hades 23:18:00
  Kurła co to są niepoprawni OUN , czy UPA ?. Czuję się zagubiony w tym wirtualnym świecie .
 • @interesariusz z PL 23:19:50
  A wiesz skąd powinny byc emerytury? Gdyby to było dzialanie programowe. Wszak PiSdzielcy powinni zaoszczędzić, skoro wcześniej poobniżali emerytury komuchom. A tu się okazuje, ze trzeba zabrać niepełnosprawnym. pomyślałeś o niepełnosprawnych i ich rodzinach? I tutaj na socjal się zgadzam.A emerytura powinna być zależna od składek. Człowiek powinien ponosic konsewkencje swoich działań idąc przez życie. Albo narobić i dobrze wychować dzieci. Wtedy mogłyby zająć się rodzicami. Ale to musiałyby być dzieci pracowite i zarabiające, bo zasiłkowców, stać by nie było. A dyskusja była o Huskym i PiSIorach w kwestiach politycznych. Wpadł Wojtas, aby zrobić zamieszanie i pojawiły się kolejne wątki. Sprzedać kraj za 13 emeryturę. I pewnie jeszcze wielu takich uwaza się za patriotów? Cóz, obciążąć długami swoich potomków to dzialanie antynarodowe.
 • @Hades 23:21:22
  Tak nie napisałem
 • @Hades 23:23:32
  Też się zgadzam. Powinienem mieć prawo walnięcia krzyża na swoim podw orku. Oczywiście, trza dobrze żyć z sąsiadmi i się ich zapytać, ale w miejscach publicznych wisieć nie muszą.
 • @Repsol 23:25:31
  SBU chyba? Sakiewiczowi wraz z rośnięciem bębna, zmniejsza sie mózg
 • @Repsol 23:07:27
  EE to już nieaktualne zdjęcie!!
  https://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2019/06/Sakiewicz_Gazeta_Polska_nczas.jpg

  zdjęcie za wolność24.pl

  W trosce o swojego chłopca PIS wprowadza podatek od cukru!!bo wszystkie podwyżki to z troski!!
  A Korwin ma to w ....dzieci robi i figura jest!!
  https://youtu.be/Rp8JiEXNt7U
 • @Hades 23:23:32
  Znaczy w przypadku szkół to dążyłbym do szkół społecznych lub prywatnych. I tu rodzice by decydowali jakie wartości mają być poza wiedzą przekazywane
 • @trojanka 23:29:37
  Faktycznie. Korwin prawie 80 lat i niezła forma fizyczna. Szalony Antoni też w niezłej formie, ale może w Tworkach mają siłownię? A Sakiewka? On kiedyś taką dynią nie był. Oj,służy mu PiSiacki wikt. na smoleńsku kupę forsy zarobił z rodziną.
 • @Wican 23:26:03
  Ej, no nie przesadzaj z tymi emeryturami. Najniższa po 20 latach pracy to 1100 zł brutto czyli na rękę ok. 900 zł. We Włoszech np. najniższa po tylu latach pracy to 800 euro brutto, netto jakieś ok. 700 euro, przelicz to sobie na zł.
  Chodzi tu o to, że my Polacy traktowani jesteśmy jak podludzie a Ty tu o takie marne pieniądze się wykłócasz, co stanowią w Polsce minimum egzystencji.
 • @Wican 23:02:53
  A czy czasem Litwinienko nie został w Londynie człowiekiem któregoś z tych żydowskich oligarchów, co ich Putin wywalił z Rosji?
 • @trojanka 23:29:37
  Co to kurła jest A-zeta Polska , tu wszystkich porąbało ?. Gloryfikujecie upa ?. https://www.youtube.com/watch?v=PCFYBTEm1go Salute :)
 • @Wican 22:56:26
  Kolejny prawdziwy humanista , któremu
  troska o losy Indian spędza sen z powiek .
  Losy ludów syberyjskich są mniej ważne
  tym bardziej, że Rosjanie ich tam rozpieszczali
  ale o Rosjanach jak wiadomo nie wolno tu
  nic pisać albo w najlepszym razie tylko dobrze
  bo tak chce Lorenco :))))))))
  Płakać można tylko nad Indianami
  z dwóch Ameryk ale nad tymi z północnej
  bardziej , co troche dziwi bo przecież
  byli ofiarami przeważnie protestantów
  a jak wiadomo najgorsza na świecie
  zawsze była sekta katolicka
 • @Wican 23:33:14
  Może Antoni parówka ,oddawał swoje porcje Miśkowi od czyszczenia aptecznych moździerzy i dlatego szczupły.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25280904,miliony-dla-fundacji-zalozonej-przez-sakiewicza-ile-kosztowala.html

  https://innpoland.pl/154595,portal-o-puszczy-powinien-kosztowac-100-razy-mniej-gdzie-sa-pieniadze

  https://kresy.pl/wydarzenia/nik-przyznanie-ponad-7-mln-zl-fundacji-sakiewicza-nierzetelne-i-przedwczesne/

  Płacimy w końcu podatki....no to ida gdzieś
 • @zbig71 23:37:03
  Możliwe, ze coś z Bierezowskim kręcił. Ale Bierezowski okazał się pionkiem. Skończył, mając tylko jednego ochroniarza. A wcześniej nawet rodziny jego ochroniarzy miały ochrony. A top okazuje, że on tymi pieniędzmi tylko zarządzał
 • @lorenco 23:36:58
  To oni za te marne pieniądze sprzedali kraj. Bo takie pieniądze wiele nie zmienią w sytuacji emerytów. Ale rodzinom niepełnosprawnym braknie. Chodzi mi o ordynarne przekupstwo przedwyborcze. Gdyby to był poważny program z planami reformy to bym się nie czepiał, a to tylko rozdawnictwo. Dzielenie Polaków, bo odbiera się jednym, aby dać drugim.
  A gdzie po 20 latach można przejść na emeryturę? nie licze mundurówek, górników, nie wiem jak z naucielami teraz.
  Ja rozumiem trudną sytuację wielu emerytów, ale skoro wcześniej obniżyli komuchom, to gdzieś ta kasa musiała się podziać? Czy poszła na spłatę Żydów? Chodzi o to, że oni są nieodpowiedzialni. Gdyby zwykły człowiek ak zarządzał prywatnym budżetem, jak rząd państwowym to na sznurek by mu nie starczyło. Bo ilu tych ministrów pracowało kiedykolwiek poza budżetówką i poza finansami?
 • @zbig71 23:37:03
  Ten Litwinienko to jakiś bohater narodowy? Jakiego kraju?
  I żeby go nie potrącić samochodem, zasztyletowć, zastrzelić, zrzucić z 10 piętra, tu się dowiaduję, że polska kelnerka podała mu polon.Nie wiem kto jest głupszy: Putin co to polonem poczęstował Litwinienko poprzez polską kelnerkę, czy społeczeństwo zbliża się z powrotem do inteligencji małp?
 • @ALL
  Dobrej nocy .Pozdrawiam .
 • @puuuq 23:42:51
  Aleś ty żałosny. Poszukam, bo kiedyś opublikowałem w lokalnej gazecie artykuł na temat kolonizacji Syberii.I wstawię na neonie. W Rosji sa republiki autonomiczne, nie wymordowano tubylców. A w USA wymordowano, a resztówki wypędzono do rezerwatów. najczęsciej poza terenami ojczystymi. Ludy Syberii najczęściej pozostały na swoim terenie
  na Syberii było sporo kości mamutów.
  I porównasz, choć ja potępiam każdą kolonizację. Niemniej rosyjska była łagodniejsza mimo, ze car był samodzierżcą. A Amerykanie wycierali swoje zakłamane pyski demokracją, wolnością, oświeceniem, a prowadzili politykę ludobójczą. Co pozostało im do dzisiaj.
 • @trojanka 23:43:02
  Sakiewka ma jakąś fundację? Wziłą przykład z Rockeffelera. Fundacje często nie płacą podatków, mogą prowadzić działalność zarobkową (jak statut pozwala), przy dziedziczeniu tez nie trzeba płaci podatków. Po prostu ktoś inny zostaje prezesem i sobie zarządza.
 • 5*
  Tego kundelka należy TOTALNIE ignorować!
  Nie otwierać jego wpisów, nie komentować - obchodzić szerokim łukiem jak śmierdzące g.
 • @lorenco 23:48:09
  Kelnerzy to siła. Obalili PO poprzez podsłuchy. Sa skuteczniejsi niż przemyś burdelowy. Tutaj Kuchcińskiego nie obalono.
 • @Wican 23:47:49
  60 lat kobiety, 65 lat mężczyźni. Tak w Polsce.
  Po dwudziestu latach taka jest emerytura, jak ktoś więcej przepracował, ma większą, jak dobrze zarabiał to ma wyższą, zależną od składek na zus.
  Jeśli ktoś przepracował mniej niż 20 lat, nie ma tej najniższej emerytury, za 10 lat np. ma 500 zł..
  Wiadome jest, że w latach 90-tych i później, jak poupadały zaklady pracy, większość była zatrudniona na czarno, na czarno też ludzie pracowali za granicą.
 • @lorenco 23:55:35
  Ale chyba 20 lat pracy nie starczy. Bo kotś zacznie pracowac w wieku 40?
  Ubezpieczenia trzeba jakoś zreformowac, a każdy rząd się tego boi. Sądzę, że nikt nie ma pomysłu. Bo to naprawdę trudny problem. Nie tylko w Polsce. Dzieci się rodzi coraz i ZUS jako piramida finansowa się sypie. Po prostu
 • @puuuq 23:42:51
  W Rosji, Kanadzie ludy tubylcze mają się dobrze. Tak samo jak w Am. Południowej zostało wielu potomków Indian, katolicy zniszczyli cywilizacje Majów, Azteków jednak nie uczynili tam holokaustu, istnieją też tam państwa typowo indiańskie.
  Teraz obróciłeś kota ogonem, że ktoś Ci pisze o katolikach.
  Fakty są takie, że Indianie na terenach obecnych USA zostali wymordowani.
  Ta Twoja ukochana Ameryka czyli USA, porywała mieszkańców Afryki i robiła z nich niewolników, niewolnictwo zostało zniesione nie tak dawno temu.
 • @Wican 23:43:16
  Typowe dla słupów. Tak jak Kolczyk. Też zarządzał nieswoimi.
 • @lorenco 23:48:09
  Cholera wie. Myślę, że angol go załatwili.
 • @Wican 00:05:18
  Tu chodzi o ludzi urodzonych w latach 50-tych chyba, dokładnie nie wiem, nie nadążysz z tymi przepisami, wiem to z tego, że moja kuzynka przeszła na emeryturę teraz w wieku 60 lat.
 • @Wican 23:55:25
  Jeszcze nie obalony. Wszystko w swoim czasie.
 • @lorenco 00:12:16
  Przy tępieniu Azteków, Białym pomagały inne plemiona. tacy Aztecowie stanowili mniejszość i byli znienawidzeni przez ludy podbite i wszelakich sąsiadów. Sam Cortez nie dałby rady. Majowie zaś wcześniej wycofali się w dżunglę. Biali tam mordowali Indian w imię poszukiwania złota, ale w końcu sytuacja się uspokoiła. Gdy pojawiły się tam zakony a nie zwykli rozbójnicy głoszący nawracanie bagnetami, to Indianom zaczęło się żyć znośnie. Teraz gdzieniegdzie znowu zaczynaja miec problemy bo wchodzi kapitał amerykański i niszczy dżunglę w poszukiwaniu surowców.
  Indianie zostali skutecznie wytępieni na Karaibach-wyspach, ale już na lądzie stałym nie. I są tam do dzisiaj nawet dzicy Indianie, ale jak Bolsonaro wygrał w Brazylii to zaraz opyli pół Amazonii (ambasadę chcę przenieść to Jerozolimy)
 • @zadziwiony 23:01:23
  //podejmujesz się obrony bandytów //
  Jakich bandytów? Są strony konfliktu i niekiedy trzeba uprzedzić
  zamiary wroga albo eliminować najbardziej zdolnych
  każdy kto ma takie możliwości to je wykorzystuje ,
  przykład Rosjan podałem jedynie dlatego ,że likwidują ludzi nie zważając na przypadkowe ofiary ,
  po co narażali personel kawiarni na działanie polonu ?
  czy tym bardziej gubią na mieście nowiczok
  i zupełnie przypadkowa kobieta umiera , nie mógł snajper zastrzelić przewidzianych do likwidacji ?
 • @lorenco 00:12:16
  Tacy jak puuuq to fanatycy amerykańscy, a nie polscy patiroci czy narodowcy. Dla nich wszystko co amerykańskie jest najlepsze
 • @zbig71 00:14:47
  Ci, co mieli w tym interes. Polityczny. Teraz to ciągnie się za Rosją, opinia morderców. Sam widzisz, puuk najlepszym przykładem.
 • @lorenco 00:15:39
  I nawet tę ustawę spaprali, ale ponoć cos mieli poprawiac po nowym roku. Emeryci z 1953 roku, ale też nie nadążam.
  Chodzi o to, ze ustawy są pisane źle, jakby jacyś kretyni to robili i nikt nie weryfikował
 • @zbig71 00:12:35
  Soros też nie jest samodzileny. Ponoc to lider klanu (acz nie władca) Rotschildów (albo tej drugiej kosher mafii).
 • @puuuq 00:18:56
  Niikt poza Litwinienką nie zginął tam. Amerykanie rozwalają wesela, bo coś jakiemuś gnojkowi się wyda. I tak robią od dekad, pewni bezkarności.
  I Litwinienko był agentem który zdradził. Takich się zabija. Poważne państwa tak robią.
 • @puuuq 00:18:56
  Ze Skripalami to kit. Jakoś nikt nie zginął. A Ruscy by fuszerki nie zrobili.
  Ale frajer zawsze będzie łykał haggady
 • @lorenco 00:20:18
  Tak, to prawda. Gościu łyka wszystko na temat Litwinienki i Skripali, co podawały żydowskie media. Jak większość ludzi, niestety....
 • @Wican 00:22:22
  Sorka to taki księgowy mafi.
 • @zbig71 00:26:47
  Im więcej możliwości poszukiwania wielu źródel informacji, tym większy kretynizm rzesz odbiorców. Ludzi w szkołach sie nie naucza teraz myślenia
 • @zbig71 00:28:35
  Po nim nadejdzie Kushner. Bystry jest. Nie ma 40 lat, a już ma większe osiągi w biznesie niż teść. I chyba jeszcze nie bankrutował
 • @Wican 00:18:49
  W Wenezueli,,, hehehe, nie udało się oj nie udało:)
 • @puuuq 00:18:56
  Bandytów!!! Niech kołboje siedzą u siebie i zajmą się pracą a jak strzelać to u siebie po saloonach.
 • @Wican 00:29:11
  A po co mieliby uczyć? Im potrzebna jest trzoda, nie myślący.
 • @lorenco 00:32:04
  Ale wcześniej opanowali Kolumbie i Ekwador, niedawno Brazylie i Boliwię. W Argentynie ponoć Żydzi sporo wykupują. Wenezuela jest sama. W Boliwii to jankeska firma ponoć przejęla źródła wody.
  Tylko Wenezuela się postawiła, ale coś tam ucichło. Szkoda, ze przejęli Brazylię, która była ważnym elementem BRICS
 • @Wican 00:30:23
  Chabad Lubawicz nie pozwoli mu zbankrutować.
 • @Wican 00:36:02
  Powoli, krok po kroku i się odwróci i w Brazylii.
  Dziękuję za miłą dyskusję, dobranoc:)
 • @zbig71 00:35:55
  Tak. Dlatego nalezałoby tworzyć 'deep state", haha. Znaczy państwo równoległe. Jak próbował Gulen w Turcji (choć jego rolę merdia przeceniały), czy Bractwo Muzulmańskie (choćby w Egipcie). Albo jak bliższe nam tajne komplety. Tylko czy byloby zapotrzebowanie na takie coś?
 • @zbig71 00:38:00
  W USA jak zbankrutujesz a jesteś bogaty to dalej jesteś bogaty i mogą ci skoczyć. Kushner chyba nie jest z Lubawiczów. Chabab Lubawicz mają korzenie chasydzkie (to ruch mistyczny), a Kushner to ponoć ortodoks. Lubawicze na pocżątku byli przeciwko Izraelowi, ale potem uznali to państwo za przejaw mesjanizmu
 • @Wican 00:19:57
  // to fanatycy amerykańscy //
  Kolejny strzał w stopę , mogłem
  jeszcze za komuny pozostać w USA
  ale z uwagi na lepszy układ z firmą z RFN
  przepracowałem prawie 30 lat w zachodniej Europie ,
  nie chodzi o żaden fanatyzm lecz
  zachowanie rozsądku , i nie kombinuj
  z patriotyzmem bo akurat ja potrafiłem
  zrezygnować z wygodnego życia na zachodzie
  na wygodne życie w Polsce :)))))))))))
 • @lorenco 00:40:33
  Dobranoc.Również dziękuję. W Brazylii odwróciło się właśnie. A było nieźle.
 • @puuuq 00:44:54
  Ależ popierasz bezkrytycznie wszelakie łajdactwa Amerykanów. Usprawiedliwiasz je.
 • @puuuq 00:18:56
  "czy tym bardziej gubią na mieście nowiczok "

  Pan naprawdę wierzy w tę historię o "nowiczoku"?
 • Się nie zgadzam.
  Lecz jak w wypadku dobrze zredagowanych tekstów daję najmniej ****.
  I krótko: zazdrość???
  Inne psy szczekają a Husky idzie dalej:)))))
 • @Wican 00:44:03
  Ja słyszałem, że on i Iwanka to ludzie Habadu.
 • @brian 08:27:31
  Husky/ Więcej "zoologów" tutaj, to więcej chwiejnych osób zniechęconych do PiSu. A to dziala. Niektórym takim naiwnym zwolennikom PiS przesyłam różne artykuły na maile. Dużo Dyniowatych, Huskych, Agnieszek, Józków, Docentów i jeszcze więcej. To dobra droga to dePiSyzacji. I z tych wymienionych jeden mitoman, który lubił rzucać kamieniami w dzieci-harcerzy, a reszta to emigranci. I nie kwapią się do powrotu do Polski, czym sami dają faktyczną ocenę rządom PiSu
 • @zbig71 09:23:21
  Formalnie Kushnerowie to ortodoksi. Ale ostatni rebe Chababu nie zostawił następcy. Zachęcał do płodzenia dzieci a sam nie dał rady. Kara Boża? Nie zostawił następcy, ale część jego zwolenników uważa, że on zmartwychwstanie.
  Tekst na wiki poświęcony temu Żydowi to hagigrafia, jakiej dawno nie czytałem.
 • @Wican 12:43:07
  Z tego co mówił dr. Krajski , to oni są powiązani z Chabadem. Ale może źle kojarzę i mogę się mylić.
 • @zbig71 14:29:22
  Ja się upierał nie będę, bo na 100% nie wiem czy obie grupy nie są powiązane obecnie interesami. Ale Kushner to ortodoks, a Krajskiego złapałem kiedyś na kilku nieścisłościach. Ojciec Kushnera to jeden z najważniejszych ortodoksów w Nowym Jorku.
  Co ciekawe, CLintonówna też wyszła za żyda, ale nie ortodoksa i nie przestrzega zasad religi mimo, że formalnie też jest żydówką. Natomiast Ivanka przestrzega zasad judaizmu
 • @zbig71 14:29:22
  Państwo Kushner należą do ortodoksyjnej wspólnoty Kehilath Jeshurun w Nowym Jorku. rupa ta należy do niewielkiego – bo obejmującego zaledwie 3 proc. wszystkich amerykańskich żydów – nurtu tzw. nowoczesnej ortodoksji. Jej członkowie praktykują wszystkie fundamentalne ortodoksyjne rytuały, w tym koszerne jedzenie czy świętowanie szabatu (co wcale nie jest oczywiste w przypadku judaizmu reformowanego lub rekonstrukcjonistycznego).
  Jednocześnie oboje mają lewoliberalne poglądy. w 2011 r. Ivanka i jej mąż uczestniczyli w zbieraniu funduszy na rzecz progejowskiej organizacji Freedom To Marry. Jej twórca, Evan Wolfson, zupełnie otwarcie przekonywał, że celem tej organizacji wcale nie jest zmiana prawa, lecz „zmiana społeczeństwa”, takie jego zreformowanie, by heteroseksualny wzorzec życia małżeńskiego przestał być dominujący.
 • @Wican 14:45:52
  Qrwa , to się w głowie nie mieści . Tym wszystkim pedziom we łbach się pomieszało.
 • @zbig71 15:37:22
  To wszystko do Europy idzie z USA. A tutaj taki Karoń oskarża o wszystko biednego Marksa. Czasami sądzę, że sam Karoń za dużo Marksa to się nie naczał. Jak widać też, żydzi finansują gejów, ale w judaizmie są oni dyskryminowani
 • @Wican 00:21:27
  Te ustawy nie piszą jakby kretyni a piszą je kretyni. Ustawy tworzone są pod chwilowe potrzeby polityczne, zwykle celu nie osiągają a później w ich samych te ustawy biją i je łamią. Przykładem może być ustawa o tym, że w wieku 65 lat sędzia winien przejść na emeryturę. Później komunistycznego prokuratora Piotrowicza i Krystynę "zamknij mordę" Pawłowicz w wieku 67 lat na stanowisko wieloletnie wsadzili.
 • @Zawisza Niebieski 18:16:18
  Bo oni nie są w stanie przewidzieć skutków swoich działań. Abstrahując od tego, ze ustawy powinni pisać posłowie a nie ministrowie. Należy rozdzielić wreszcie władzę wykonawczą od ustawodawczej. A że prawo durnowate, to ja wiem. W życiu sporo statutów pisalem przy tworzeniu różnych stowarzyszeń. Od UKS (sportowe) po OSP. I muszę je pisać zwracając uwagę na aktualne prawo. Masakra. Prawnikiem nie jestem, ale potrafię czasem samowolnie rozstrzygnąć sprzeczność w prawie. I tylko raz sąd cofnąl statut przy rejestrarcji.Ale poprawiłem. Sądzę, ze nawet sędziowie nie zawsze wiedzą co robić, aby było dobrze.
 • @Wican 18:36:11
  "Sądzę, ze nawet sędziowie nie zawsze wiedzą co robić, aby było dobrze"

  Być może dlatego że wiele orzeczeń nie wydają zgodnie z obowiązującą tzw. literą prawa (choć i tak zamotaną) lecz według własnych sympatii, przekonań, wiary....
  No i tym bardziej że są: NIETYKALNI
 • @Hades 18:47:12
  Ale prawo bywa sprzeczne. Wiesz, że wg obecnego literalnie odczytywanego prawa oświatowego, w szkole średniej nie powinno być klas na podbudowie gimnazjum? Tak to ujęto. Że tylko na podbudowie podstawówki. A ostatni rocznik gimnazjum poszedł do tych szkół i są też starsze klasy. Gdyby prawo było bardzo precyzyjne, to nie byłoby cudowania. A tak to jakieś falandyzacje, rabinackie wyjaśnianie
 • @Wican 18:57:32
  Masa zapisów jest nie tylko niedoprecyzowana co wręcz sprzeczna z innymi
  Ale tak to jest gdy są one pisane na kolanie, przez bezmyślnych głąbów najczęściej nie mających żadnej wiedzy o życiu a na dodatek na aktualne polityczne zapotrzebowanie

  Tego prawdę mówiąc nigdy się nie zmieni bo każdy nowy będzie robił byle jak albo pod siebie, albo pod propagandę, albo aby komuś doje...ać czy się czymkolwiek wykazać - tak jak z urbanizacją w filmie "Poszukiwany Poszukiwana": tam przeniesiemy jezioro, a tam dudynki...

  Jestem "prywaciarzem" więc często odczuwam te buble na własnej doopie - a najczęściej na kieszeni będąc zmuszonym do durnych poczynań tylko poto aby były zgodne z jakimś przepisem napisanym przez jakichś kretynów i przyklepanym przez jeszcze większych kretynów
 • @Hades 19:31:05
  też jestem prywaciarz-ogrodnictwo (tak ogólnie). Miałem pomysł na rozszerzenie dzialalności ale PiS nie pozwolił. Chyba, że założe związek religijny. Polska jest importerem nawozu organicznego. Ja mogłem fajny teren dokupić, miałem kontakty na uniwerku przyrodniczym w Poznaniu, firmę transportową do współpracy oraz częściowo dostawców surowca. Szukałem jeszcze kogos z know how, bo chciałem to suszyć. A są różne wymogi, normy, itd. Ale nie jestem rolnik w papierach, nigdzie nie należę, ani razu nie chciałem żadnych dotacji, to mi się nie należy. Chyba żebym miał wykształcenie rolnicze, ale nie mam.
  I siędzę w warzywach i owocach. eksperymentuję z octem jabłkowym, itd.
 • @Hades 18:47:12
  Ciepło, ciepło.... .i przekonań oficerów prowadzących.
 • @Wican 20:10:25
  Jakieś torfowisko chciałeś kupić?
 • @Wican 20:10:25
  To tak się teraz mówi na jabole? :)))
  Dobrze kopie?
 • @Wican 20:10:25
  Wyjście jest ale musiałbyś okaleczyć siusiaka i znaleźć jeszcze dwóch chętnych. Mogą być synowie :))
 • @zbig71 20:26:10
  W ogóle, żadnej ziemi nie mogę kupić. To była 5 i 6 klasa. A była fajna lokalizacja. Bo wiesz, nawóz śmierdzi. To nie może być blisko zabudowań mieszkalnych, ale dojazd musi jakiś być. A na tak kiepskiej glebie, mógłbym sobie cos postawić i działać
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:35:32
  Myślalem o tym, ale to musi być rytualne. Jakiś zboczony laps ma mnie łapać i ciąć? To nie na stole operacyjnym robią. W Polsce nawet rabin synagogi postępowej każe ciąć. W większości krajów świata, w judaizmie postępowym, tego sie nie wymaga. Z tym, ze ta synagoga nie podlega pod izraelskie prawo powrotu. Ale w Europie i USA, są uznawani za żydów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:33:58
  Żadnych jaboli. Nie lubię wina z jabłek, trochę cydru tylko pędzę. Poza octem
 • @Wican 20:52:30
  Jak te chuje niszczą polską działalność gospodarczą. To woła o pomstę do nieba. Cóż, oby te przepisy szybko się zmieniły na proste i normalne.
 • @Wican 20:56:15
  Lubię cydr. Piwa już tak nie mogę, bo dna moczanowa. Ale cyderek jak najbardziej.
 • @zbig71 21:01:56
  Też mam dnę. I odchorowuję od środy, to co zjadłem na święta. Nie mam kolchicyny i trochę cierpię
 • @zbig71 21:00:50
  Tak załatwili rodzącą się klasę polskich kapitalistów, spoza bezpieczniackiego nadania
 • @Wican 21:14:29
  Dokładnie tak. Dlatego wszystkich Balcerowiczów, Mazowieckich, Wałków Bolków, Kwachów Sztolcmanów, Cimoszewiczów i resztę tej zgrai do Piekła.
 • @Wican 21:12:49
  Też nie mam, a kolano spuchło.
 • Panie Jarku!
  Dziwilo mnie, ze wogole ktokolwiek z nim poejmowal dyskusje!
 • @K54 22:47:14
  To troll tresowany. Wie doskonale jak sprowokować i jeszcze uchodzić za "obiektywnego". Ludzie widzą ewidentną bzdurę albo propagandę i się podniecają, to normalny odruch. Lepiej chyba izolować.
 • @zbig71 22:43:32
  mi stopa. A palec w ręce już mam lepkko pokręcony
 • @Wican 23:24:43
  Może Ci pomóc dieta zgodna z grupą krwi oraz to:

  https://roux.neon24.pl/post/93360,dary-boze-siara

  Pozdrawiam
 • Cholera, nie miałem czasu na czytanie długaśnego spisu komentów.
  Ale sporą część przetrawiłem. Niestety jest w nich i to czego mieliśmy unikać: wycieczki osobiste i przytyki "od pały".
  Dopiero co w notce pytałem: Przeeciw czemu jesteśmy?
  A z Forum Polaków, w większości multitematycznych wolnomyślicieli zamieniamy się w Forum hiperPolaków, oby tylko antyPiS.
  Lubię atakowanego, z zarzutami o tapeciarskie techniki muszę się jednak zgodzić.
  Zwłaszcza że mamy tu tylko pseudo, bez odpowiedzialności wymuszanej pełnym profilem.
  Żyję na miejscu- tak, drodzy ewentualni spece od nienawistnizmu, nie patrzę z perspektywy Londonu, Ottawy czy innego Nju Jorka.
  Jestem od początków i widzę niepokojącą ewolucję Forum, cóż, jest jak jest.
  I jak jeden z poprzedników w górze komentów mam skłonności do oryginalnych wniosków na podstawie ogólnie znanych danych.
  Teza o wystawieniu Sulejmaniego jest wysoce prawdopodobna.
  A że "nie po linii"? Lecz czyjej?
  Patrzę z perspektywy kolejki, do marketu, urzędu, przychodni i widzę niepokojące zmiany w mikro i makrosocjologicznym obrazie społecznym.
  Tam gdzie było więcej współczucia i solidaryzmu jest solidaryzm z własnym kontem. Egotyzm własnego lokum, auta, wyglądu sprawia że "ciągną swoi do swoich".

  Wiem, Tu wielu zaraz powie o odchodach Złego ale w tym wypadku ten Zły to My.
  Najpierw spójrzmy w lustro.
  Kto wie, może nawet poza nie.
  To napisałem ja, Tomasz Kołodziej, bloger jak wielu, Prezes Fundacji PePiK(macie mnie w KRS- nieaktualny nr. tel, sim się popsuł) i niegodny sługa idei Św. Franciszka z Asyżu).
  AVE.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:03:58
  Jeżeli nazywasz blogera-patriotę "sjonistycznym bydlęciem", to jak mozna nazwać ciebie??? Sami nakręcacie takie afery a potem jest rechot, że się komuś dowaliło! Na tym portalu nie ma pluralizmu, tylko dyktat paru wyznawców lewizny i liberałów!
 • @brian 07:20:26
  Witam. Popieram w całości twoją ocenę portalu i np:Ruszkiewicz niech się ogarnie, bo nie ma pojęcia o polityce , pisząc: PISPO całe zło!!!Jego idol to pewnie ryży matoł, który powinien odpowiedzieć prawnie za tolerowanie złodziejstwa na wielką skalę!!!
 • @zibi 12:41:57
  Moim idolem jest Jezus Chrystus a twoim kaczelnik i @zbrzytwą.
  Taka między nami różnica.
 • @zibi 09:26:01
  Ani on bloger ani patriota.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej