Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
550 postów 25210 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

"Pandemia" czyli koza rabina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyjemy w przełomowym momencie dla całego świata.

To co się dzieje nie stało się samo z siebie. To źli ludzie (?), ukrywający się za marionetkami z rządów, z mediów i sił bezpieczeństwa gotują nam nowy los. Po  miesiącach fałszywej "pandemi" już możemy wyciągnąć wnioski i to nie jest nic dobrego.

Każdy pewnie zna stary, żydowski szmonces jak rabin poradził wprowadzić kozę bo jeden biedny Mosiek nie mógł wytrzymać z rodziną. Mosiek posłuchał rabina, sprowadził kozę do jedynej izby, którą dzielił z liczną rodziną. Wtedy dopiero zrobiło się piekło i przerażony Mosiek pobiegł do rabina z płaczem. A rabin polecił mu usunąć śmierdzącą kozę. W izbie Mośka zapanowała radość i zagościła zgoda. To, co nam teraz fundują jako żywo przypomina tę historyjkę. Tylko, że to nie jest koza tylko jakiś koronowany świrus, którego nikt na oczy nie widział. 

Zadziwiające jest to, że prawie cały świat dał sobie wpuścić tę kozę do izby i teraz z utęsknieniem czeka aż rabin ją zabierze. Tylko, że rabinowi się nie śpieszy. Wyprowadza kozę tak po trochu i jeszcze straszy, że jak nie będziemy grzeczni to koza zostanie z nami na dłużej. Nasz minister od "zdrowia" twierdzi, że może nawet dwa lata... 

Efekty fenomenu "kozy rabina" już widać, to dziesiątki milionów nowych bezrobotnych na całym świecie, setki tysięcy firm, które padły i już nigdy się nie podniosą. To miliony, które zmarły bo cała uwaga systemów sanitarnych jest skierowana na walkę z "kozą". Do tego trzeba doliczyć rzesze samobójców i nie wolno oczywiście zapomnieć o naszych dzieciach, którym zabrano szkołę i teraz wakacje. I to wszystko przez jedną kozę rabina... 

Cały świat wpatruje się w takie kreatury jak Fauci w USA czy Szumowski u nas. Oszuści, sługusy ustawiaczy świata, którym wszyscy spijają z ust bo to przecież "fachowcy". To nie są fachowcy, to zbrodniarze na usługach szatana. 

W Polsce ta kozia awantura ma jeszcze inne, nieoczekiwane efekty. Podzielono nas już na dwa polityczne plemiona, które ciągle się naparzają. Teraz doszedł następny podział, na tych co wierzą w świrusa i na tych co mówią, że świrus zawsze był a reszta to ściema. Jedni chodzą w namordnikach a drudzy nie. I tu podziały są ponadpartyjne bo "rabin" dotknął bardzo czułej struny - naturalnego strachu człowieka o własne zdrowie i życie. Dlatego wynajęto do tej roboty "lekarzy" no bo komu ufamy jak nie lekarzowi? No może jeszcze strażakowi. I tu wychodzi cała prostota i perfidia planu, który realizują na naszych oczach. Władza ma rozwiązane ręce. Żadnych zgromadzeń, żadnych manifestacji, "dystans społeczny" i namordniki na mordę. 

Jakoś dziwnym trafem świrus najbardziej szaleje na Śląsku. No ale to chyba zrozumiałe, górnicy to cherlaki i cieniasy a świrus najchętniej atakuje cherlakow i cieniasów...

Jednego jestem pewny, nic już nie będzie takie jak kiedyś. I pomyśleć, że jedna koza rabina może przewrócić cały świat...

KOMENTARZE

 • Zamiast napisać coś z sensem,
  np. o


  A viral social media post falsely claims Dr. Anthony Fauci is “pushing” remdesivir as a potential COVID-19 treatment drug, because he “invented” it with Bill Gates and they stand to profit from it. Remdesivir was invented by the pharmaceutical company Gilead Sciences, which receives any profit from sales of the drug as a treatment for COVID-19.

  To co piszesz, o czym ? Do kogo ?
 • @interesariusz z PL 23:32:43
  Choćby do takich jak Ty. Tych w namordnikach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:36:47
  wreszcie świeży powiew

  Kanadyjscy naukowcy przypuszczają, że konopie indyjskie mogą chronić przed koronawirusem. Wynika to z dotychczasowych wyników badań nad ich zastosowaniem do leczenia raka oraz choroby Crohna.

  Od zawsze twierdziłem, że zakaz uprawy konopii to zbrodnia przeciwko ludzkości,

  znacznie większa od tych twoich wymysłów z fałszywą epidemią, która nam wciąż grozi.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @interesariusz z PL 23:43:56
  //Od zawsze twierdziłem, że zakaz uprawy konopii to zbrodnia przeciwko ludzkości,//

  No, Smerfie Marudo!
  Chociaż w jednym temacie zgadzamy się na 100% :)))
 • @interesariusz z PL 23:43:56
  Co do konopi to pełna zgoda. Nie tylko że względu na pokojowe działanie tego cudownego specyfiku(a w zasadzie roślinki), ale także jako materiał np: do ubrań, czy jako środek do medykamentów. Tylko po co te brednie o ,,pandemi?
 • Koza.
  Kojarzy mi się z nachodźcami a nie z z tym czego nie ma.
  I spokojnie: pifko to jest to; chmiel tam zawarty uspokaja nerwy:)
 • @interesariusz z PL 23:43:56
  Naukowcy przypuszczają tylko a tu od razu narkomani się cieszą:)
 • @zbig71 00:39:42
  Bandyci z USA w Wietnamie mogli ćpać co się da, nawet LSD. Tylko marychy nie wolno było palić bo po skręcie bandyta nie miał ochoty do walki.

  Chociaż nie wszyscy byli bandytami bo ogromna większość to byli chłopacy z poboru i byli tam przymusowo. Ci co teraz służą Wujowi Szmulowi to z pewnością bandyci.
 • @zbig71 00:39:42
  "Tylko po co te brednie o ,,pandemi?"

  Nikt nie jest doskonały ;-)

  Pozdro!
 • @ Autor
  "Władza ma rozwiązane ręce. Żadnych zgromadzeń, żadnych manifestacji, "dystans społeczny" i namordniki na mordę. "

  Trzeba przyznać, że sprytnie to wymyślili planiści :-(

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @interesariusz z PL 23:32:43
  ;-P

  Pozdro!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:56:26
  Niestety, czasy się zmieniły.
 • all
  Fundacja Stop Nop zaprasza - prosze odwiedzic strone lub profil na FB .
  A 6 czerwca zapraszamy do spaceru
 • Ja myślę, że trzeba do tych światowych problemów nabrać nieco
  dystansu i nie dać się ponosić emocjom. Trzeba znać swoją wartość i nie dawać się zeszmacić z byle powodu. Nie można ciągle panikować, ciągle awanturować, tylko spokojnie opracować metody przetrwania korzyścią dla zdrowia i rodziny.

  Owszem, jest problem, ale należy go przetrwać w jak najlepszym stanie, należy zachować siły. Jeżeli świat zwariował, to tym bardziej trzeba zachować spokój i nie dać się też zwariować.
 • @interesariusz z PL 23:32:43
  Remdesivir jest pono tylko skuteczny dla osób pod respiratorem. w innych przypadkach bardzo szkodzi.Hydroxychloroquinina jest lekiem bardzo uniwersalnym na tego tzw. virusa. Nikt do tej pory nie wie, co ten wirus atakuje, oraz czy to nie jest jakiś nowy zmutowany wirus grypy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Okazało się, że w Kanadzie 82% ofiar tego tzw. covida to pacjenci domów starców. Z mojego długoletniego doświadczenia pacjenci domów starców co roku w jesieni są obowiązkowo szczepieni na grypę, więc podejrzewam, że podano im eksperymentalnie takiego wirusa i czekali na efekt.
  Wniosek z tego jest taki, że w drugiej fali wirus będzie atakował ludzi pomiędzy 60 a 80 rokiem życia. Zobaczymy jakie będą efekty. Ja sie w tych sprawach nie mylę.
  Pozdrawiam
 • 5*
  Po prostu: 5*****
 • @interesariusz z PL 23:32:43
  A ten już na posterunku, dzwoń do Oskara i loreco niech i oni posmrodzą!
  Twój oficer prowadzący dać ci kilka szekli więcej!
 • @władek 07:22:48
  Interesariusz to nasz człowiek i nie ma żadnego "oficera prowadzącego".
  To tylko taki Smerf Maruda :)
 • @Ślepa Mańka 05:06:31
  Wszyscy co, ponoć, umierają na świrusa mają 70+ i pełno chorób. Równie dobrze mogli umrzeć na katar.
  Pozdrawiam Maniu :)
 • @Anna-PK 03:43:52
  //Trzeba znać swoją wartość i nie dawać się zeszmacić z byle powodu. Nie można ciągle panikować, ciągle awanturować, tylko spokojnie opracować metody przetrwania //

  A grzeczne noszenie namordnikow to już "zeszmacenie" czy jeszcze nie?
 • @Anna-PK 03:43:52
  Wiesz, do czasu aż nie przyjdą z kaftanem , to spokojnie damy sobie radę. My z naszymi rodzinami. Poradz co zrobić jak przyjdzie np. strażak lorenco w towarzystwie trzech kolegów i felczera ze strzykawka i chipem do przymusowego zaaplikowania. Do tego momentu twoje rady są zbędne. Jestem dość zaradny by sobie samemu poradzić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:06:04
  "Wszyscy co, ponoć, umierają na świrusa mają 70+ i pełno chorób. "

  Nie mówiąc o tym, że marudzą i żyją na koszt społeczeństwa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:02:54
  To nie chciał ta trawką się uwiarygodnić?
 • @zadziwiony 08:12:10
  Nie!
  Powtarzam, że to nasz człowiek tylko trochę przez tę "pandemię" zagubiony. Zresztą jak paru innych.
  Jak będę w jego okolicach to z pewnością walniemy se po skręcie i lufce :))
 • SPISEK. A za artykuł ☆☆☆☆☆
  Zgłaszane przypadki (infected): 5,792,314 ludzi.
  To przy 7,700.000.000 ludzi, jest zainfekowanych: 0.081% na świecie. 

  Znarło (Deaths) : 357,471 to przy 7,7 miliardach jest: 0.00510 % na świecie.

  Recovered: 2,498,884.
  _______________________

  Każdy sam widzi że ten wirus jest, tylko w skali świata 0.0051% winny śmierci. 

  A ile ludzi w skali roku umiera z innych przyczyn ?
  Według faktycznych danych.

  Odpowiedź: 
  Według WHO ponad 7 milionów ludzi umiera każdego roku tylko na skutek palenia. 
  W ponad 6 milionach zgonów przyczyną śmierci jest palenie tytoniu. Tak to jest przyczyną śmierci. Pozostałe 890 000 zgonów to osoby niepalące, które umierają z powodu biernego palenia.

  Rocznie umiera około 58.400.000 ludzi. 

  Podając te fakty nie mówię że ta czy inna choroba nie jest groźna. 
  Tylko ukazuję ogromną dysproporcję do ogólnego stanu śmiertelności 
  z różnych powodów. 

  A poniesione niepowetowane szkody psychiczne przez utratę kontaktów rodzinnych, społecznych i środków do życia, są przy tych kłopotach nie do obliczenia.

  Ktoś nieodpowiedzialny wywołał tragedię ludzką i materialną pod nazwą Coronavirus "COVID_19" i co najgorsze za tą zbrodnię pozostaje bezkarny i anonimowy. 


  Pozdrawiam. 


  A dla jasności dla zainteresowanych te 3 linki tu pozostawiam.

  Część 1 / 2. https://vimeo.com/417745962?activityReferer=1

  Część 1 / 2. https://vimeo.com/417833846

  Publicznie zdemaskowany gubernator w usa który zmuszał nastoletnie dziewczynki do obowiązku szczepień. W tle lobbing i miliardy $$. 

  https://m.youtube.com/watch?v=-astUh8ARHg%C2%A0

  Sukces w odkrywaniu i ujawnianiu prawdy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:08:44
  pozwole sobie Z Panem na troche polemiki -
  prowadze Firme Handlowa w Polsce , ktora ma miedzy innym kilka sklepow .
  W sklepach tych pracuje pesonel - moi ludzie , czesto po kilkanascie lat -
  W momencie ogloszenia pandemii , zaczelismy zastanawiac sie , co , kto , dlaczego . Ludzie patrzrac na mnie , oczyma pytali sie co z nami bedzie
  Odpowiadalem jak typowy Polak : " jakos bedzie damy rade "
  Wchodzily coraz to nowe przepisy nakadajace miedzy innymi i na nas jakies obowiazazki , czesc personelu wierzyla , czesc sie bala , czesc olewala
  Ale biorac pod uwage isteniajcy stan prawny , szacunek dla moich pracownikow , szacunek dla moich rodakow
  zakupilem przylbice , maski , plyny do dezynfekcji , rekawiczki
  Praktycznie zanim zaczal obowiazywac rygor maseczek - zobowiazalem swoich ludzi do pracy w przylbicach i rekawiczkach - przede wszystkim ze wzgledu na ochrone ich samych .
  obserwowalem wraz z uplywem czasu coraz bardziej negatywny stosunek klientow do noszenia "namordnikow " ja takze poza sfera publiczna , nawet na rowerze czy na ulicy nie nosze maseczki
  My dalej pracujemy w przylbicach , w rekawiczkach stosujemy sie do rygorow . Uwazam to za nasz obowiazek wobec samych siebie a takze i klientow
  Tytulem "prywaty " :zamiescilem komentarz , taki troche prowokacyjny pod postem Pana Tokarskiego - efekt przeszedl moje oczekiwania
  Ja wiem co jest napisane w ustawie z 16 kwietnia br - wiem , ze sa ludzie ktorzy nosza jakies teksty zalaminowane i sie nimi posluguja ale jest prawo i sa wkolo ludzie , i sa miejsca takie jak miedzy innymi markety gdzie nie zaslanianie twarzy nie jest czynem madrosci , patriotyzmu , anty czego kolwiek jest moim zdanie czynem lekcewazenia mnie , moich ludzi, ich pracy
  Nie wiem czy jest wirus czy go nie ma , czy ludzie umieraja czy nie , wiem , ze jest prawo i sa wokol ludzie ktorzy zadaja ode mnie jego przestrzegania i niekoniecznie chodzi tu o policje
 • @Pedant 08:10:39
  Widzisz, jedyną przyczyną śmierci jest życie. Nie da się jej uniknąć. Są w historii świata takie momenty, gdy trzeba wybierać mniejsze zło. Teraz jesteśmy w stanie agresji bandy psycholi na podstawową wartość naszego jestestwa, czyli wolną wolę oraz także na nasze życie. Jeśli mam do wyboru zachowanie dla mojego potomstwa przyszłosci w wolności kosztem mojej śmierci, to jestem w stanie te ofiarę ponieść. Nie ma dla człowieka większej wartości niż wolność. Nasi przodkowie oddawali za nią swoje życie, dzisiejsze pokolenie boi się złapać przeziębienia.
 • @rowszan 08:39:44
  To teraz szanowny rowszanie doradż jak walczyć z opresją psychopatów chcących nas po prostu wybić. Chyba, że w to nie wierzysz to wtedy jestem w stanie zrozumieć twoje rozterki. Powiedz zatem jeszcze co poradzisz swoim ekspedientkom gdy przyjdzie nakaz szczepień i chipowania.
 • @Pedant 08:10:39
  Spiryt najwyraźniej nie doczytał, wśród zabijających chorób jest np. otyłość. Taka umiarkowana, jaką ma większość Polaków, wystarczy.
 • @Alfax 08:36:12
  Nie widziałem, nie znam, nie słyszałem, aby ktokolwiek zmarł na skutek palenia.

  To bujda, jak już nie wiedzą, na co zmarł pacjent, to wypisują byle co.

  Za to znałem wielu, którzy dożyli sędziwego wieku, ćpając i chlając.
 • @rowszan 08:39:44
  "moi ludzie",

  to właśnie dlatego wielu nie znosi prywaciarzy.
 • @rowszan 08:39:44
  reszta uwagi, budzi szacunek.
 • @zadziwiony 08:41:56
  czyli nie masz instynktu samozachowawczego, za to ojcowski.
 • @interesariusz z PL 08:56:09
  Nie masz racji. Mam instynkt samozachowawczy, tyle że ten ojcowski-rodowy jest od niego silniejszy. Ta cecha pozwoliła ludzkości przez te kilka tysiącleci zwalczać i w końcu zwyciężać wszelkie tyranie. Ty zaś uważasz się za pępek świata,bo twoje życie i dobrostan jest największą wartością. Podobnie uważają psychole że szczytu piramidy i stąd ich wściekły atak na nasze życie i wolności.
 • @Pedant 08:10:39
  //Nie mówiąc o tym, że marudzą i żyją na koszt społeczeństwa.//

  W tym szaleństwie jest metodą.
  Teraz zabiorą nam rodziców i dziadków a reszta, przestraszona, ustawi się grzecznie w kolejce po "szczepionkę".
  I o to chodzi.
 • @dolby 08:29:52
  Co ty bełkoczesz?
  Jak się ogarniesz to wróć.
 • @zadziwiony 08:48:20
  ja ,nie mam rozwiazania , mam rozterki i obiekcje takie same jak ty , prosze zwroc uwage na teks zamieszczony powyzej a dotyczacy Stop Nop
  Ja poradze im aby w miare mozliwosci - tego nie robily i tyle
  Ja nie radze nikomu na kogo glosowac to jest wyraz przekonan kazdego z nas . Natomiast to co dzieje sie w wyniku " wyborow " kazdego z nas czesto dotyczy szerszego ogolu niz tylko ty i twoje otoczenie
 • @interesariusz z PL 08:52:34
  krotko ci odpowiem
  po poltora miesiaca pandemi , "moi ludzie " zaproponowali :
  szefie wez ze 3 dni wolnego , my damy rade , ogarniemy .
  Dla mnie to jest i byla nagroda za lata wspolnej pracy , to jest swiadectwo tego , ze ludzie rozumieja , ze ja pracuje dla nich a oni dla mnie
  Kapitalizm nie jest ustrojem w ktorym wszyscy maja byc zdrowi , piekni i bogaci .
 • Tak - to specyficzna
  koza - bo niby jest nadzieja na lepsze w postaci zwolnienia z noszenia namordników - ale! Choćby gminy, powiaty - w kwietniu przychody zmniejszyły im się od 40%. Ani rebe ani koza tego deficytu nie załatają - bo on będzie załatany z naszych kieszeni.
  Wniosek?
  Koza zostanie z chałupy wyprowadzona tylko częściowo czyli tak, że w ogólnym bilansie wyjdzie - iż w chałupie wylądowało dodatkowo całe stado kóz - a Icek z rodziną pod most - oczywiście już bez namordników na pyskach.
 • @rowszan 08:39:44
  Problem polega na tym, że to "prawo" wcale nie jest prawem. Maseczki i inne wynalazki są "zalecane" a nie obligatoryjne.
  Inaczej to wygląda "z tyłu sklepu" i przedsiębiorca dmucha na zimne. To doskonale rozumiem bo ryzykuje dużo więcej niż pojedynczy klient.
  Ja chodzę ciągle bez namordnika :))
 • @rowszan
  Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie. Co uczynić gdy dbałość o własne i swojej rodziny zdrowie, życie i wolność staje się w świetle prawa nielegalna. A wg .mojej oceny tak właśnie teraz jest.
 • @zadziwiony 09:07:19
  Nie jesteś domyślny.
 • @rowszan 09:21:12
  termin "moi ludzie" mnie razi. Tak, to może mówić Czarniecki o swoich siepaczach.
 • @rowszan 08:39:44
  PS. Ta maseczka przed niczym nie chroni tylko szkodzi temu co nosi. Każdy uczciwy lekarz to potwierdzi. Ta akcja z namordnikami i "dystansem społecznym" ma na celu z jednej strony upodlenie społeczeństwa a z drugiej obserwację do jakich limitów może posunąć się władza.
 • @zadziwiony 08:41:56
  //Jeśli mam do wyboru zachowanie dla mojego potomstwa przyszłosci w wolności kosztem mojej śmierci, to jestem w stanie te ofiarę ponieść. Nie ma dla człowieka większej wartości niż wolność.//

  Ja też.
 • @rowszan 09:17:05
  Problem w tym, że spolegliwa wobec władzy postawa na teraz spowoduje znacznie większe represje w przyszłości, albowiem będzie miała przekonanie słuszne zresztą, że społeczeństwo nie jest skore do buntu. I mamy pozamiatane.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:26:44
  Na ten Pana 'problem" zastosowano "lekarstwo '
  tryb wykroczen
  tryb administarcyjny
  w skrocie , jesli " organ " nie wymierza Panu mandatu , ktorego Pan nie przyjmie i sprawa trafi na droge postepowania sadowego , a w zamian skieruja do sanepidu wniosek o ukaranie
  To uprawniony organ wymierzy Panu kare administarcyjna , ktora ma rygor natychmiastowej wykonalnosci , z mozliwoscia wniesienia zazalenia na decyzje administarcyjna
  tutaj ma zastosowanie przepis o tym , ze ta kara zaczyna sie od 5000 zl do 30000 zl
  My zorganizowalismy w Warszawie w sumie to 3 manifestacje - oprocz tego , ze pisala o tym Ewinia , to czytalem tu wpisy :
  typu Tanajno to lajno
  agent , zyd , prowakator
  Z kim Pan chce isc ten system obalac ?
  Moze i zyd , moze i agent ale do szerokiej publicznosci trafily filmy jak policja pacyfikuje , nasze Polakow wystapienia a to bez wzgledu na intencje tego Pana - jest bezcenne
 • @interesariusz z PL 08:48:28
  Jak ktoś się źle odżywia albo prowadzi hulaszczy tryb życia to umrze prędzej. A potem powiedzą, że go świrus dopadł.

  Interesariuszu!
  Nie żryj tyle kaszanki ze słoniną i nie popijaj samogonem z niewiadomego źródła to pożyjesz jeszcze spokojnie ze 30 lat. Czego Nb Ci oczywiście życzę z całego serca :))
 • 5*
  I wszystko w temacie.
 • @rowszan 08:39:44
  "(...)ale jest prawo i sa wkolo ludzie , i sa miejsca takie jak miedzy innymi markety gdzie nie zaslanianie twarzy nie jest czynem madrosci , patriotyzmu , anty czego kolwiek jest moim zdanie czynem lekcewazenia mnie , moich ludzi, ich pracy "

  Przestrzeganie prawa ewidentnie głupiego to nie przejaw mądrości.

  Żydzi też przestrzegali praw wydanych przez okupantów-Niemców i wiadomo jak to się dla Żydów skończyło.

  Przestrzeganie głupiego prawa ma też swoje bardzo konkretne konsekwencje.
  Moja noga nigdy już nie postanie w pewnych sklepach, które owe głupie prawa rygorystycznie przestrzegały
  np.wymagały płatności tylko kartą, z których wygonili mnie ( z pustego sklepu) "bo akurat są godziny dla seniorów" itd. Ich strata, ja co najwyżej nabiorę kondycji chodząc na zakupy do dalej położonych sklepów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:26:44
  A Morawer, Szumowski, Kaczelnik sobie olewają własne zalecenia
 • @interesariusz z PL 08:51:38
  //Za to znałem wielu, którzy dożyli sędziwego wieku, ćpając i chlając.//

  I to mi się podoba!
  Raz będziemy chlać i ćpać u mnie a potem ćpać i chlać u Ciebie. To tylko jakieś 200 km :))

  A jakieś damskie towarzystwo załatwisz czy ja mam pomyśleć?
 • @zadziwiony 09:40:44 all
  robcie co chcecie - Ja wyraznie napisalem , ze poza miejscami publicznymi maseczki nie nosze .
  Od wielu lat lykam rano solidna dawke Vit C
  suplementuje organizm jesienia i zima Vit D
  Duzo w moim zyciu zajmuje miejsca wysilek fizyczny
  od lat nie chorowalem - dbam o siebie -unikam glupich dyskusji , nie mam smartfona - niestety mam wifi , nie posiadam kart platniczych , nigdy w zyciu nie bylem w Biedronce - staram sie wiekszosc zakupow robic na bazarze lub w malych sklepach - nie kupie sobie nic co sluzy do 5G
  Mam psa, dwa koty - cenie sobie kontak z przyroda . Omijam lekrzy szerokim lukiem . Mam 62 lata - cholesterol calkowity 250 ( ale dobra proporcje ,smaze kotlety schabowe na smalcu )
  Probowalem mlodej "madce Polce " wytlumaczyc cos o szkodliwosci szczepien podczas jakiejs rozmowy - zostalem wyzwany od starych dziadow , ktorzy dybia na zycie jej dzieci - potem weszla z nimi do Mc Donalda - I co ja moge ? jak to spiewal Markowski z Perfectem " niwiele moge ci dac , bo sam niewiele mam "
 • @rowszan 09:21:12
  //Dla mnie to jest i byla nagroda za lata wspolnej pracy , to jest swiadectwo tego , ze ludzie rozumieja , ze ja pracuje dla nich a oni dla mnie //

  I tak trzymaj.
  Szacun!
 • @demonkracja 09:22:12
  //a Icek z rodziną pod most - oczywiście już bez namordników na pyskach.//

  Dokładnie o to chodzi.
 • @rowszan 09:41:12
  Czyli komuna podniosła łeb (bo nigdy z Polski nie wyszła) i trzeba ich pojedynczo wyłapywać i wieszać.
  Jak powiesimy 100 to 100 000 ucieknie.
  Innego wyjścia nie ma.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:02:54
  "...Interesariusz to nasz człowiek i nie ma żadnego "oficera prowadzącego".
  To tylko taki Smerf Maruda :)..."
  A - chyba, że tak! Jeśli tak twierdzi Jarek Ruszkiewicz (którego bardzo cenię), to Interesariuszu- przepraszam! Przebacz Kolego, zbłądziłem!!!!!
  Ale Oskar to już na pewno jest "gumowe ucho" - chyba, że i jemu pan Jarek wystawi świadectwo moralności!
  Popieram apel Jarka skierowany do Interesariusza, :
  "..
  Nie żryj tyle kaszanki ze słoniną i nie popijaj samogonem z niewiadomego źródła to pożyjesz jeszcze spokojnie ze 30 lat. Czego Nb Ci oczywiście życzę z całego serca :).."
  A tak przy okazji: ten samogon o którym pisze Jarek to sam wyrabiasz?
  Faktycznie on taki szkodliwy? Nie dodawaj karbidu, bardzo on jest niezdrowy!
 • @kowalskijan584 09:44:05
  Masz rację!
  Ja robię dokładnie tak samo.
 • @władek 10:15:21
  //Ale Oskar to już na pewno jest "gumowe ucho" - chyba, że i jemu pan Jarek wystawi świadectwo moralności!//

  Nie wystawię.

  Ale ładnie się zachowałeś :)

  Aha! Nie pisz do mnie na "pan" Ja jeszcze młodziak jestem :)))
 • @kowalskijan584 09:44:05
  "Żydzi też przestrzegali praw wydanych przez okupantów-Niemców i wiadomo jak to się dla Żydów skończyło"....
  Tyko po wszystkim "troche" statystyki ponaciagali dla wiekszego wrazenia i kasy. Polecam podobna metode w stosunku do naszych okupantow !!! Moze sie jakos odkujemy :-))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:42:47
  Co ty ? Jak kaszanka, to tylko z wątróbką !!!

  Jadam regularnie, z rusztu, jak tylko słonko zaświeci, z piwkiem, bez maseczki '-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:01:04
  Co ty? Ja myślę tylko o Biedroniu. Aby trzymać dystans '-) --- społeczny ! przecież zalecają, no nie :-()
 • @rowszan 10:05:13
  oj, a skąd bierzesz smalec, już lata temu nie dało się go wytopić, śmierdziało moczem.

  Też nie mam cwaniaczka. Wkurza mnie. To dziadostwo jest oprogramowane dla inteligentnych inaczej, ja wszystko bym w nim przeorganizował, tyle, że programiści z antypodów zbyt dużo uniemożliwili, aby się tym zajmować.

  Wifi nie mam, i we wszystkich laktoczkach mam wyłączone, kamerkę zaklejoną. Jak chcę posmerfować na neonku, podłączam kabel.

  I co z tego? - za każdą ścianą bloku wifi i maksymalny sygnał. Nie będę ścian obijał blachą.

  A Biedronka to jedyny sklep, w którym biedota może się zaopatrywać. Stosunek jakości do ceny nie do pobicia, nie to co w szwabskim Lidlu. I tak na marginesie, biedota do biedry podjeżdża brykami po 100 tys, albo i lepszymi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:13:10
  nie kumam, co to jest "komuna"?
  pewnie znowu używasz innego języka, niż ja.
 • @interesariusz z PL 11:19:22
  Bez maseczki jadasz?!
  Uwierzę jak zobaczę :)

  Poświęcę się i zrobię te 200 km i wezmę zioło.
  A Ty szykuj dobrą kaszankę bo ja też lubię :)
 • @interesariusz z PL 11:30:31
  Od lat u tego samego masarza kupuje smalec na bazarze w falenicy ,to jeszcze Warszawa. Pewnie ma dobry towar bo nie śmierdzi
  A co do biedy i bryk no cóż i to jest "Wielka tajemnica poliszynela " bieda wszędzie a mieszkania ,bryki ,rowery -ostatnio jak ciepłe bułki
 • @interesariusz z PL 11:22:16
  Czyli zioło i kobitki ja muszę...
  To chociaż jakąś dobrą gorzałę zorganizuj :))
 • @interesariusz z PL 11:31:23
  "Komuna" to skrót myślowy. Chodzi o bękartów Kiszczaka, z Magdalenki.
 • @zadziwiony 08:10:13
  Poradz co zrobić jak przyjdzie np. strażak lorenco w towarzystwie trzech kolegów i felczera ze strzykawka i chipem ...

  Pół litra na stół i kanapki z szynką...
  W najgorszym przypadku kopertówa pod stołem
 • @Autor
  "Jakoś dziwnym trafem świrus najbardziej szaleje na Śląsku. No ale to chyba zrozumiałe, górnicy to cherlaki i cieniasy a świrus najchętniej atakuje cherlakow i cieniasów..."

  Tutaj akurat wszystko się zgadza. Koronawirus najczęściej atakuje ludzi z problemami płucnymi, a pylica płuc to choroba zawodowa górników.

  Jednak jest pewien aspekt, który większość pomija, czyli w jaki sposób ten nowy wirus atakuje płuca, bo tutaj może być dopiero heca. Jeżeli już ktoś został zarażony i zachoruje, to stosuje się terapię, jak przy zapaleniu płuc. Stąd te tysiące respiratorów, niezbędnych do tego typu leczenia.

  Praktycznie nie wykonuje się autopsji zmarłych, nie wiadomo z jakiego powodu. Jednak ci, którzy pomimo wyraźnych zakazów dokonali takich autopsji, osób zmarłych na Covid-19, w większości wypadków nie stwierdzili zgonów z powodu zapalenia płuc, a zatorowości płucnej.

  Jeżeli większość chorujących na Covid-19 zmarła z powodu zatorowości płucnej, to respiratory, jeżeli nie spowodowały, to przyspieszyły ich śmierć. Zastosowanie bowiem respiratorów w przypadku zatorowości płucnej powoduje uszkodzenie płuc.

  Przy zatorowości płucnej podaje się leki rozrzedzające krew i tak tę chorobę się leczy. Najpopularniejszym środkiem tego typu kwas acetylosalicylowy, który jest podstawowym składnikiem aspiryny i wszelkich "leków" typu Acard. Oczywiście są też leki rozrzedzające krew dużo bardziej inwazyjne, których podawanie wiąże się z koniecznością stałego monitorowania stanu krwi, żeby poprzez nadmierne jej rozrzedzenie nie doprowadzić do wylewów, z wylewem krwi do mózgu włącznie (udar krwotoczny mózgu).

  Na tym może polegać zbrodnia, w związku z Covidową zarazą, bo zamiast ludzi leczyć, to się ich po prostu zabija.
 • @Oświat 14:18:20
  Jaka kopertów? Jak może być problem z gotówką? Terminal któryś będize miał? Czy trzeba będzie "odpalić" kompa i dokonać przelewu?
 • @rumpelsiltskin 14:31:05
  O tym od dawna pisałem. Respiratory psu na budę. Nawet gorzej. Jak chory nie ma odpowiedniego nasycenia tlenem, to się podkręca ciśnienie, a tu nadal nic, no to dalej podkęcić.

  Jedą radą na duszenie jest pozaustrojowe dotlenianie krwii.

  A w sprawie skrzepów, od dawna stosuje się heparynę, może nie wszędzie. Zależy, na jakiego konowała chory trafi.
 • @zadziwiony 08:10:13 Człowieku, przecież Ty jesteś już w kaftanie
  //Wiesz, do czasu aż nie przyjdą z kaftanem , to spokojnie damy sobie radę. My z naszymi rodzinami. Poradz co zrobić jak przyjdzie np. strażak lorenco w towarzystwie trzech kolegów i felczera ze strzykawka i chipem do przymusowego zaaplikowania. Do tego momentu twoje rady są zbędne. Jestem dość zaradny by sobie samemu poradzić.//

  Jesteś w kaftanie strachu i paniki i ten kaftan nie pozwala Ci na racjonalne myślenie. Ja nie wiem co i jak będzie, a Ty wiesz, Ty żyjesz we własny świecie niewolnictwa, które sam sobie budujesz.

  Oprócz maseczek i policji na wszystkich czyhającej, są jeszcze inni ludzie; rodzina bliższa i dalsza, sąsiedzi, przyjaciele, można z nimi się kontaktować, jak nie bezpośredni to telefonicznie, albo przez Skype'a.

  Ja nie wiem jak jest Polsce, ale chyba jest możliwość do wyjazdu na wieś
  zabitą deskami, chociażby gdzieś w Puszczy Knyszyńskiej. Tam można tanio przeżyć i nie ma żadnej policji. Tylko stare babcie zostały, które będą wdzięczne za trochę towarzystwa i do lasu można bez maseczki iść.
 • @rumpelsiltskin 14:31:05
  //Stąd te tysiące respiratorów, niezbędnych do tego typu leczenia.//

  W tym przypadku respiratory zabijają.

  //
  Na tym może polegać zbrodnia, w związku z Covidową zarazą, bo zamiast ludzi leczyć, to się ich po prostu zabija.//

  I tak właśnie robią.
 • @interesariusz z PL 11:30:31
  Kiedy pracowałem u Niemca w latach 90-tych mój szef powiedział że każdy szanujący się przedsiębiorca nie robi zakupów w tanich sklepach jak Aldi czy Lidl.Mówił,ze jak się ma pieniądze to trzeba mieć i klasę i pokazać że jego stać na zakupy w droższych sklepach
  We Wrocławiu też jest supermarket dla biznesmenów ceny są tam wyższe średnio o 30% ale na klientów nie narzekają.Tam przyjeżdża na zakupy cała śmietanka Wrocławia.
 • @interesariusz z PL 15:33:28
  "Jedą radą na duszenie jest pozaustrojowe dotlenianie krwii."

  Nie, zatorowość płucną leczy się podając środki rozrzedzające krew. Nie ma wymiany gazowej w płucach, bo krew jest za gęsta lub krzepnie, więc nie ma jej przepływu w naczyniach płucnych lub jest on znacznie ograniczony, w wyniku czego tlen nie jest przez krew "odbierany" z płuc, choć te pracują normalnie.

  Choć oczywiście w skrajnych przypadkach, gdy już wykończy się także i te płuca, to pozaustrojowe dotlenianie krwi jest jedynym wyjściem z tej sytuacji. Ale uszkodzenie płuc nie ma związku z chorobą, a z wadliwym jej leczeniem.
 • Miast Minneapolis w USA jest w płomieniach.
  W poniedziałek policja zadusiła Murzyna, kierowcę ciężarówki. Jak go rzucono na ziemię, to policjant kolanem nacisnął na szyję i ...koniec.

  Po tym zdarzeniu są protesty, rabunek i podpalenia.
  https://twitter.com/i/status/1265929734111674370
 • @matterhorn 16:01:38
  Taka postawa nazywa się snobizmem. Niemcy naprawdę nie są najmądrzejsi na świecie, choć wielu się tak zdaje.
 • @Anna-PK
  Już cię prosiłem byś sobie dała spokój z ocena rzeczywistości. Twoja wiedza na ten temat jest żenująco niska. Radził bym poszukać słuchaczy w mainstreamie, tam z pewnością znajdziesz zrozumienie. Prawie wszystkie rządy zapowiadają i mają instrumenty prawne do przymusowych szczepień, oligarchowie zapowiadają obowiązkowe
  chipowanie aty mi proponujesz schowanie się w lesie. Po co? By pierwszy z brzegu leśniczy za nagrodę mnie wydał? Kobieto ogarnij się , bo za chwilę nawet będziesz prosiła o pozwolenie na kupno podpaski.
  .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Zauważam bardzo niepokojące zjawisko. Nawet tutaj w środowisku ludzi poniekąd obeznanych z tym co się dzieje wokół nas , panuje ogromne niezrozumienie zagrożenia przed jakim my wszyscy ludzie stanęliśmy w obecnych czasach. Im wydaje się, że jakiś dureń w czymś się pomylił i za chwilę wszystko wróci do normalności. Mimo, że oligarchia i rządy wyraźnie zapowiadają co nam zgotowali. W skrócie - przejęcie naszych majątków, przymusowe szczepienia truciznami i w takim samym trybie chipowanie pozbawiając nas tym samym wolnej woli. To porażające.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  I dodatkowo depopulacja, a więc powolne uśmiercanie ludzi.
 • @zadziwiony 18:17:57
  Dokładnie chcą tak zrobić.
  Ci co noszą chętnie namordniki pierwsi ustawią się po szczepionkę...
 • @zadziwiony 18:17:57
  zapomniałeś dodać, że aby wdrożyć sugerowany przez Ciebie program, wypuścili na nas świrusa.

  Inaczej by się im nie udało.
 • @zadziwiony 18:19:02
  Jak dotąd, z zapowiedzi Zbigniewa Brzezińskiego z 2009 roku, nie udało się nic. Brzeziński powiedział, że kryzys nigdy się nie skończy, dopóki nie powstanie rząd światowy. Dlatego świat będzie wciąż nękany wojnami, zarazami i głodem.

  USA nie udało się doprowadzić do wojny, choć prowokowali Rosjan permanentnie i robią to nadal. Teraz nawet zaczęli prowokować swoją wydmuszkę - Chiny i też nic. Wojny, jak nie było, tak nie ma. "Międzynarodowy żyd" poniósł pod tym względem porażkę.

  Teraz mamy do czynienia z drugą próbą - tym razem wzięli na tapetę zarazę. Wynik: Ludzie nie tylko się nie przestraszyli "epidemii", ale niektórzy nawet z tego powodu pękają ze śmiechu. Nieudolność i pośpiech w zarządzaniu tym "kryzysem" został już właściwie obnażony. I znów "międzynarodowy żyd" ponosi porażkę (innego wyniku się nie spodziewam).

  Zobaczymy, co z tym głodem, bo to miał być trzeci sposób, na który mieli nas "brać". Myślę, że to też będzie porażka "międzynarodowego żyda" nr 3.

  Wynik meczu "Międzynarodowy żyd" versus "Reszta świata" zapowiada się 0:3 (w tej chwili, do przerwy, mamy wynik 0:2).

  Nasi górą! Należy zachować spokój, bo na tego "zawodnika" to wystarczy. Niech ten knuje, spiskuje, kombinuje, deprawuje, korumpuje itd. itp. "Olewać to ciepłym moczem", jak mawiają "pasjonaci" sportu.
 • @zadziwiony 17:58:35 Co ja robię , lub co ja zrobię to jest moja
  sprawa.
  Niezależnie co będzie, to Ty się już boisz, a ja się nie boję. I oboje klepiemy klawiaturę nie robiąc nic innego. Ty skoro już wiesz co będzie i wiesz co zrobią wszystkie rządy, to powinieneś przynajmniej reagować i robić jakieś przygotowania do tych strasznych czasów jakie nastąpią.

  W USA ludzie budują schrony, albo odnawiają te co zbudowano na wojnę jądrową. Oprócz tego wyposażają te schrony w zapasy żywności i zapasy broni. Do takiego schronu to nikt ze szczepionką się nie zbliży.

  A ja wybiorę się do Puszczy Knyszyńskiej tam mnie też nikt nie znajdzie. Wystarczy schować się w ziemiance które budują fachmani od pędzenia samogonu. Jak ich nikt nie potrafi wyśledzić, to i mnie nie znajdą.
 • @rumpelsiltskin 18:58:21
  Dobrze byś miał rację. W każdym razie scenariusz jest realizowany,choć nie bez problemów. Na jesień zaplanowana jest nowa tura pandemii i szczepienia. Zobaczymy jak się powiedzie. Jak powiedziałem, narzędzia prawne są już przygotowane nawet dla siłowego zrealizowania tych niecnych planów. Po to się tak wymądrzamy, by te plany nie wypaliły.
  Nie jest do końca, że im się nie udaje. Pandemia im znakomicie wypaliła.i jestem przekonany że szczepionki pójdą jak po maśle, choć w końcówce będą mieli duże problemy - z opornymi.
 • @rumpelsiltskin 18:58:21
  Co do olewania. Nie tak do końca. Jak wystartują na poważnie ze szczepieniami, to karami i grzywnami za niestosowanie się do tego obowiązku po prostu cię zniszczą. Skończysz w psychuszce lub pod mostem.
  Nie po to zaangażowali tyle sił i środków by nam popuścić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:36:36
  Jak widać, do twej świadomości nic nie dociera,
  ja pierwszy jestem do noszenia maski, ostatni do szczepienia.

  Twoje przypuszczenia są z gruntu fałszywe, nie wiadomo na czym oparte.
 • @zadziwiony 19:55:28
  "Co do olewania. Nie tak do końca."

  Co do tego "olewania" to ja nie namawiam do obojętności wobec zła, tylko skupienie się na sprawach dla nas ważnych. To nie oznacza nic nie robić, tylko robić swoje.

  Pierwsza zasada sukcesu w wojnie (bo to jest wojna) polega na nie przyjmowaniu sposobu walki drugiej strony. Jeżeli druga strona "gra w warcaby", bo jest w tym niezrównana, to nigdy nie należy z nią zasiadać do stołu, by zagrać z nią w tę grę. Trzeba grać w inną grę, swoją grę.

  Oni grają w "warcaby", to my w "makao".
 • Osioł
  Koza kozą, ale co z osiołkiem ?
  Przecież to osiołek własnie a nie koza, w pewien niedzielny poranek około 2000 lat temu, wprowadził nam Jezusa na swoim grzbiecie i nie chce Go sobie zabrać do dziś dnia.
 • @rumpelsiltskin 20:20:50
  My byśmy ich w gównie utopili, gdyby więcej ludzi miało świadomość tego co się dzieje i co im grozi.
 • @zadziwiony 20:58:37
  "My byśmy ich w gównie utopili"

  No i trzeba to zrobić. Aż tyle i tylko tyle.
 • @Anna-PK 19:41:30
  Anno, nie ma dzisiaj miejsc bezludnych w Polsce.. Nie wytrzyma się dłuższy okres bez kontaktu z otoczeniem. A sygnalistów wszędzie wielu. W końcu cię dorwą, lub na poczet grzywien zajmą twój majątek. Ja nie piszę tego by siać czarna propagandę, tylko po to by uświadamiać zagrożenie. Nie znaczy to , że im się uda. Znaczy tylko, że mają takie plany. Dlatego jedni o tym piszą, inni medytują w intencji przegranej czarciego pomiotu, jeszcze inni starają się wpłynąć na pomyślny bieg spraw innymi metodami
 • @zadziwiony 21:11:05
  A zagrożenie jest rzeczywiste i poważne, mają bowiem prawie dopiętą technologię dozoru i manipulacji oraz system prawny czyniący bezprawną naszą obronę przed ich faszystowskimi, totalitarnymi prawami. Wszyscy niezalezni eksperci są zgodni, że po zaaplikowaniu nam szczepionek i zachipowaniu jesteśmy położeni na łopatki bez możliwości zmiany pozycji . Zresztą do takiej konstatacji nie potrzeba opini ekspertów, wystarczy rozum i odrobiną wyobraźni.
 • @zadziwiony 21:22:08
  No i ze strachu przed tym nieuniknionym, zaraźmy się świrusem i wykorkujmy, to najgorsze nas ominie.
 • @interesariusz z PL 21:42:59
  Mało lekarzy praktyków i immunologów stwierdziło, że to kit? Mnie żaden wirus choroby nie wywoła, bo nie dostał takiego pozwolenia. Rozumiesz to?
  Nawet nie znam swojego lekarza domowego, nie wiem czy w jakiejś przychodni jest moja kartoteka, nawet już nie pamiętam w której jestem zapisany.
  Rozumiesz to? Choroby rodzą się w głowie.
  A jakby jakiś upierdliwiec wirus się jednak przyczepił, to na covid19 wystarczy maseczka nasączona gorzałką lub kilka łyżek węgla aktywnego-sprawdzone
 • @zadziwiony 22:07:21
  "Mnie żaden wirus choroby nie wywoła, bo nie dostał takiego pozwolenia. Rozumiesz to?
  Nawet nie znam swojego lekarza domowego, nie wiem czy w jakiejś przychodni jest moja kartoteka, nawet już nie pamiętam w której jestem zapisany.
  Rozumiesz to? Choroby rodzą się w głowie."

  Jest takie wyznanie protestanckie co to głosi:

  Stowarzyszenie Chrześcijańskiej Nauki czyli Christian Science.
 • @interesariusz z PL 21:42:59
  Nie musisz korkować, weź arechin!
 • @Pedant 22:40:11
  no tak to jest gdy się pedantycznie oszczędza, na wodzie i na oddychaniu- wtedy jest się protestantem... Za to nie oszczędza się na k...ach. Każdy byłby zadziwiony, że tak można.

  https://www.wiatrak.nl/sites/default/files/2019-01/Dystrykt-czerwonych-latarni-3.jpg
 • @JimA 07:29:42
  znaczy sie jest Ok
 • @rumpelsiltskin 20:20:50
  Zawsze tylko w szachy.
 • @tańczący z widłami 20:34:29
  Bo to był Boski Osioł.
 • @zadziwiony 22:07:21
  No może niekoniecznie nasączona spirytusem, ale masz rację, masz rację, masz rację.
 • @rowszan 07:37:30
  :)))) no ba, jest gorzej niż OK :)))
 • @JimA 07:42:28
  co na koza ?
 • @JimA 07:42:28
  mialp byc jeszcze to zeby sens byl ale nie wiem czy wywolywanie wilka z lasu " na to " jest dla kozy zdrowe
 • @rowszan 07:37:30
  zamierzałem od dłuższego czasu wylegitymować się takim oto krajobrazem:

  https://www.polswissart.pl/cache/images/_x560/files/auctions/2018/NIKIFOR/25.jpg

  no ino dyscu na obrazku brak.
  ( nawiasem szukałem tych krynickich pejzaży, chodziły za mną jak ta koza za Ruszkiewiczem, he he). Ślimory mi zjadły słoneczniki, dodatkowy efekt pandemii: normalny lodowaty maj w Małopolsce. A poza tym wszyscy zdrowi. :)
 • @rowszan 07:48:45
  Kozy poszły do stajni po piątej bo zaczęło kropić, a teraz regularnie leje. Jak w średniowieczu. :)
 • @Pedant 22:40:11
  W celu wyjaśnienia twoich sugestii. Z urodzenia jestem katolikiem,choć nigdy mnie z tym kościołem żadne mocniejsze więzi nie łączyły. Z żadnym kościołem mnie nie łączą. Wierzę w istnienie stwórczej siły wszechrzeczy, choć nie w Boga do którego odwołuje się chrześcijaństwo. Wiem też,że mamy olbrzymią moc kreacji rzeczywistości,choć jest jakby w nas zablokowana i trudna do wyzwolenia.
  Jeśli jakaś religia odwołuje się do podobnych poglądów, to jest mi to obojętne. Z żadną z nich mnie nic nie łączy.
 • Autor
  Dobre porównanie
  Masz rację. Nasze biedne marionetkowe rządy, na całym świecie, skupiły się na uspokajaniu i przyzwyczajaniu (uodparnianiu) "ludu" od Cozid zamiast skupić się na efektywnym /nie mylić z efektownym/ ściganiu "rabina". Uważam, że "Świat" jest obecnie szantażowany, ma lub miał lufę przystawioną do skroni, szantażysta grozi kolejną falą/ lub przymusową szczepionką. I tym się trzeba zająć. A Coza jaka jest każdy widzi. Mamy demokrację, więc jedni są za a inni przeciw/ ;))))/ Skala wykroczeń szantażysty nie jest śmieszna.
 • @zadziwiony 08:41:35
  https://youtu.be/2W4yllXbLRM - prosze udostepniaj
 • @JimA 09:00:35
  Podzielam twój pogląd, że świat jest szantażowany i zagrożony następnym być może groźniejszym atakiem. Wiele wskazuje na to że można te siły zła zidentyfikować i określić jako ziemskie, choć są także poglądy jakoby jesteśmy szantażowani przez obcą cywilizację.
 • @rowszan 09:13:11
  Dzięki, oglądałem wczoraj.
 • @zadziwiony 09:19:55
  ..."choć są także poglądy jakoby jesteśmy szantażowani przez obcą cywilizację."- ;) jasne. Za tym :

  https://ocdn.eu/images/pulscms/NzI7MDA_/911f7e46-dbfe-4173-a1c7-f4004dbe78f5.jpeg

  też stoją kosmici, że o IIWW nie wspomnę.
  Pozdrawiam
 • @matterhorn 16:01:38
  Jakoś jeżdżąc na wczasy, to jednak "dziadują".
 • @rumpelsiltskin 18:58:21
  Aleś ty naiwny. WOjna trwa cały czas. Ale ignoranci myślą, że kolejna wielka wojna będzie przypominała poprzednie
 • @Anna-PK 19:41:30
  Bo pani już dała się zniewolić. Za pełną michę.
 • @Anna-PK 19:41:30
  Żyje Pani w państwie totalnym i nawet nie zauwaza? To zwycięstwo systemu
 • @zadziwiony 19:55:28
  Wystarczy, ze dziecka nie przyjmą do szkoły, a nieszczepionego do pracy. I kontA w banku się nie załatwi
 • @interesariusz z PL 20:12:57
  Bo nie potrafisz myśleć przyczynowo-skutkowo. Ty jesteś klasyczny niewolnik nowych czasów. I frajer marudny, bez woli walki
 • @Wican 10:27:19
  90procent tego nie obejmuje, zbyt dalekosiężne myślenie. A przecież to już się dzieje.
 • @Wican 10:25:40
  "WOjna trwa cały czas."

  Wiadomo, nawet mąż z żoną takową prowadzi. Ale tutaj chodzi o coś innego.
 • @rumpelsiltskin 13:22:04
  Wojna światowa trwa wciąż. Tylko każda kolejna wojna jest inna od poprzedniej. Teraz nie opłaca się wojskowa okupacja
 • @Wican 14:08:02
  "Wojna światowa trwa wciąż. "

  Mamy inne definicje wojny. Tym się różnimy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej