Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
631 postów 26073 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Holokaust a relatywizm zwycięzców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu.

Holokaust doszedł do skutku w kontekście „Generalplan Ost” (plan generalny dla wschodu), który zakładał ludobójstwo ponad 40 mln Słowian, tj. ok 80 % ludności Polski, Ukrainy i okupowanych terenów Rosji. Niemcy chcieli część zgermanizować a z reszty uczynić niewolników przeznaczonych do najprostszych prac, głównie w rolnictwie. Edukacja miała być jedynie w najbardziej podstawowym zakresie.

 Zabili ok. 6 mln obywateli polskich i ok. 20 mln Rosjan (lub precyzyjniej - obywateli CCCP). Zlikwidowana została praktycznie większa część inteligencji polskiej. Ci, którym udało się przeżyć, zostali zlikwidowani przez żydobolszewię zainstalowaną w Polsce po 1944 r. przez Stalina. 200 000 polskich dzieci z cechami „aryjskimi” zostało wywiezionych do Rzeszy w celu germanizacji. Ok. 4 500 000 Polaków i Rosjan wywiezionych zostało na przymusowe roboty. Dlaczego Niemcy mieliby oszczędzić Żydów obecnych na okupowanych terenach? W nazistowskiej skali wartości Żydzi jako „Untermensch” byli postrzegani nawet niżej niż Słowianie.

 Realne obiekcje, które zgłaszają rewizjoniści (nie mylić z negacjonistami) skierowane są głównie przeciwko wykorzystaniu Holokaustu do partykularnych celów politycznych syjonistów. Takie postrzeganie Holokaustu jakie zostało nam narzucone od Procesu Norymberskiego ma oprócz tego bardzo wymierne skutki ekonomiczne. Ocenia się, że tylko Niemcy w różnej formie wypłacili Państwu Izraela, które uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich Żydów, sumę zbliżoną do 100 miliardów $. Ostatnim „prezentem” były trzy zbudowane w niemieckich stoczniach okręty podwodne, które uzbrojone w głowice jądrowe patrolują obecnie wody Zatoki Perskiej. Dla przypomnienia dodam, że Polska wspaniałomyślnie zrzekła się reparacji za zniszczenie ok. 40 % kraju...

 Wszyscy ci krytycy mogliby uczynić jeszcze więcej naświetlając doskonałe stosunki syjonistów z nazistami, działalność Judenratów, policji żydowskiej oraz działania elit żydowskich w USA utrudniających ewakuację europejskich Żydów. Prześladowania nazistowskie były utrzymywane pod pewną kontrolą dopóki Hitler starał się utrzymać pokój z Anglią i Sowietami. Po inwazji 22 czerwca 1941 rozpoczęła się eskalacja działań wojennych prowadząca do ludobójstwa. W strefie działań wojennych przeciwko Związkowi Radzieckiemu Słowianie i Żydzi nie nadający się do pracy przeznaczeni zostali do eksterminacji. Według Niemców wszyscy Żydzi reprezentowali sobą takie same niebezpieczeństwo jak bolszewicy. Żołnierzom wbijano do głów, że „ narodowy socjalizm i żydowski bolszewizm nie mogą koegzystować”, i że jest to „wojna na wyniszczenie”.

 Druga Wojna Światowa była okresem nieporównywalnych barbarzyństw i czystek etnicznych. Rumuni zabili ok 250 000 Żydów, Chorwaci zabili ok. 350 000 Serbów. Armia Niemiecka straciła 4 mln żołnierzy. Armia Czerwona ponad 9 mln. Wśród ofiar cywilnych było 1,8 mln w Niemczech, 11,5 mln w Rosji i 20 mln w Chinach. Prawdziwym Holokaustem była więc sama wojna. Żydowski Holokaust był tylko jego częścią. Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu. Według tej wizji tylko życie Żydów było ważne. Prawdziwym wyzwaniem jest sprawienie by uznano II WŚ za tragedię zbiorową dla całej ludzkości, zrozumieć dlaczego się wydarzyła i jak uniknąć następnej.

 Relatywizowanie śmierci ze względu na przynależność etniczną ofiar jest niedopuszczalne i urąga wszelkim uniwersalnym zasadom. Lekcja płynąca z II WŚ tkwi w tym, że politycy zawsze potrafią pociągnąć na skraj przepaści i zmusić do skoku łatwowierne stado baranów jakim są społeczeństwa. Ogromną rolę odgrywają tutaj media, które służą za naganiaczy. A wszyscy są na służbie nieznanych ogółowi sił kontrolujących banki centralne i dążących do ustanowienia światowej dyktatury. Żydowscy kredytodawcy z Amsterdamu sfinansowali Rewolucję Angielską Cromwella (1640-1649) a później sukcesję Wilhelma Orańskiego (1687). W ten sposób zdołali utworzyć Bank of England i wchodząc w koligacje z arystokracją angielską rozpoczęli nieprzerwany marsz w celu podporządkowania sobie świata. Jako środków użyli: imperializm brytyjski, oświecenie (kabalizm i masoneria), socjalizm, komunizm, neokonserwatyzm i syjonizm. Wojna uznawana jest za „rewolucyjną” bo umożliwia im wprowadzanie Nowego Światowego Porządku. I z tego powodu są wojny.

 Naziści widzieli wojnę w kategoriach ratunku rasy niemieckiej i zachodniej cywilizacji (do której najwyraźniej nas nie zaliczali) przed niebezpieczeństwem nowego porządku bolszewickiego. Naziści – ludobójcy i poganie uważali się za obrońców cywilizacji. Z drugiej jednak strony klika bankierów kabalistów i masonów z Londynu faktycznie finansowała maszynę wojenną Hitlera. Chciała zniszczyć Niemcy i koncepcję rasy oraz nacjonalizmu, zbudować fundamenty państwa Izraela, zbrutalizować i zdemoralizować ludzkość i jeszcze na tym zarabiać. Wiele pieczeni przy jednym ogniu.

 Wygląda na to, że Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się od konfliktu między Izraelem a Iranem. Może rozlać się w formie konfliktu nuklearnego między USA, Rosją i Chinami. Niepotrzebne więc są nam teraz dyskusje o tym ilu Żydów zginęło 75 lat temu lecz musimy skoncentrować naszą uwagę na tym by nie dopuścić do wybuchu III WŚ i wprowadzenia NWO

KOMENTARZE

 • znakomity artykuł
  dotykający drażliwego tematu o którym myślałem już dawno temu. Zastanawiałem się czemu mówi się głównie o pogromie Żydów, jakby tylko oni ucierpieli podczas II wojny.
 • Autor
  Super notka i bardzo ważny temat, ale z jednym się nie zgadzam:

  "Dla przypomnienia dodam, że Polska wspaniałomyślnie zrzekła się reparacji za zniszczenie ok. 40 % kraju".

  Polskę można rozumieć jako
  1. naszą Matkę, Ojczyznę Narodu Polskiego,
  albo jako:
  2. państwo - dobro wspólne a zarazem własność niepodzielna i niezbywalna Narodu Polskiego.

  W obu przypadkach nie nastąpiło żadne zrzeczenie się reparacji.

  Władze państwowe sprawują wyłącznie zarząd bieżący dobrami wspólnymi Narodu Polskiego..
  - Nie do nich ani należało, ani należy decydowanie w jakichkolwiek tu sprawach własnościowych czy majątkowych Narodu Polskiego.

  To że jakiś tam kacyk partyjny na życzenie innego kacyka partyjnego z ZSRR coś tam ogłosił (bo jakby nie ogłosił, to na drugi dzień już by go nie było) nie ma żadnego upoważnienia jedynego i niezbywalnego Suwerena i Gospodarza - Narodu Polskiego.
  Polacy - Naród tu pokrzywdzonych - na pewno nie podejmowali tu swojej decyzji - decyzji świadomej, dobrej i wolnej woli, więc i TEGO AKTU "ZRZECZENIA SIĘ" NIE MOŻNA UZNAĆ ZA WAŻNY.
  Takie zrzeczenie się ma taką moc jak "darowanie komuś Niderlandów".

  Narodu Polskiego nawet dla pozorów (jak było przy licznych głosowaniach) nikt się w tej sprawie nie pytał.
  Reparacje dalej się nam należą i to w przeliczeniu na ceny bieżące.

  Tylko nam, Narodowi Polskiemu, a nie tym kacykom partyjno-plemiennym przy władzy.
 • @SpiritoLibero
  Dobrze jest takie teksty co 10 lat przypominać, mimo że to, co napisane to oczywista oczywistość.

  Ale dziś już widać, że żadnej III wojny jako konfliktu militarnego nie będzie, bo kowidowy przekręt pokazuje, że by ograbić i zniewolić ludzi na całym świecie nie potrzeba czołgów, dronów, lotniskowców czy bomb atomowych, ale wystarczy umiejętnie skonstruowane oszustwo, podparte drobną, jak na skalę światową, korupcją. A to, że Izrael dał się najbardziej i najłatwiej oszukać świadczy o tym, że syjoniści nic nie znaczą i to nie oni kręcą światem.
 • @GPS 23:04:15
  //Dobrze jest takie teksty co 10 lat przypominać, mimo że to, co napisane to oczywista oczywistość.//
  Ten ma już 11 lat :)
  A przypominać trzeba bo problem nie zniknął.
 • @charon 21:58:13
  Dzięki :)
 • @miarka 23:03:19
  //W obu przypadkach nie nastąpiło żadne zrzeczenie się reparacji.//

  "Nasze" rządy tak się zachowują.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:19:08
  Brzydko się zachowują, ale tu nie wystarczy "na kolano i parę klapsów".
  Poza tym to już w świat poszło. - Teraz muszą to wszystko zdementować żeby sobie niemce głupio nie myśleli że dostali prezent.
 • @
  Artykuł bardzo dobry, przypomina o faktach historycznych. Tylko trąci nieco megalomanią. Tj pewnych rzeczy jednostki takie jak ja czy Autor artykułu nie mogą odwrócić, ale.. to jeszcze nie znaczy że nie należy próbować iść w takim kierunku. Aby wiedzieć co się robi bo np banderowcy ściśle współpracowali z nazistowskimi Niemcami, a Niemcy mieli w planie wybić ludność Ukrainy do stanu 1.5 mln głów i uczynić ją przymusowymi robotnikami, a dziś środowiska bliskie banderyzmowi obnoszą się z mundurami SS, jakby byli niespełna rozumu. Czyli należy uczyć się historii na własną rękę, a nie wg rządowego programu nauczania, ale i poznawać rzeczywistość (skrobać farbę), na którą nie zwracaliśmy uwagi sądząc że to tzw ,,dobra moneta".

  I tak: zielone światło dla II wś włączył nasz duchowy przywódca z Watykanu. Tak i zielone światło do budowy NWO włączył nasz duchowy przywódca z Watykanu, lecz 35 lat później.

  Wnioski powinny nasunąć się same, ale to nie takie proste gdy się ma za duchowego przywódcę faceta siedzącego na złotym tronie, kierującego (pontifex maximus) Imperium Rzymskim przemalowanym na ,,przenajświętszy kościółek".

  To pewnie i dlatego banderowcy mogą dziś, pod czujnym okiem ,,ojców kościoła" greckokatolickiego - podległego pod Rzym, paradować w mundurach SS i dostawać pokropek ( https://m.youtube.com/watch?v=5F1gI0GjLBE ), modlić się do wyświęconego niedawno w Rzymie Szeptyckiego, o powtórkę z rzezi Lachów. Tym bardziej że z ich punktu widzenia, wszystko było: słuszne, celowe i aporobowane przez ,,największe świętości".

  Blokada duchowa działa i nasze starania z góry skazane są na niepowodzenie. Jednak z analizy Nauki z jaką posłany został na świat Chrystus, wynika, że walkę prowadzi się o jednostki, nie o masy. Masy pozostaną do końca masami (stąd powiedzenie: ciemna masa). Pierw ratować trzeba siebie, potem będzie czas na innych. No chyba że chcemy iść za ,,ojcami przenajświętszymi" do domu ich ojca.

  https://m.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY


  Kim ów ojciec jest, to też wyjawił Mesjasz w swojej Nauce. Jego pożądliwości spełniają i po tym możnaby poznać, lecz trzebaby zacząć kojarzyć fakty.

  Z tym jak zwykle idzie ciężko, gdyż taka jest tradycja, a tę ,,szanować należy" po pierwsze; żeby się nie wyróżniać w tłumie (masie) i nie zostać zelżonym, oraz w najłagodniejszym przypadku, ogłoszonym wariatem.
 • Aby dojść do tego - dlaczego
  tak jest - należy mieć świadomość, że czarci pomiot niepodzielnie rządził tym światem i przed i po II WŚ i wywija ludzkością do dziś - i to wywija coraz bezczelniej i już globalnie.
  Wniosek?
  Ci chce ukryć światowy, czarci pomiot poprzez tzw. holokit - bo to, że na tym zarabia - nie jest tajemnicą?
 • @miarka 23:03:19
  "i TEGO AKTU "ZRZECZENIA SIĘ" NIE MOŻNA UZNAĆ ZA WAŻNY."

  Idąc tym tropem trzeba zdelegalizować tzw. chrzest Polski za Mieszka...
  bo kto legitymował ten chrzest ? Naród Polski czy jeden kacyk przez nikogo nie wybrany... i to z motywów strachu o własną d..pę za dokonane na sąsiadach zbrodnie.. Mieszko uciekł od odpowiedzialności za swoje zbrodnie pod skrzydła Watykany którem "darował" ziemie zdobyta na sąsiadach (czytaj "Dagome Judex")

  To była zbrodnia na Narodzie Polskim (Słowiańskim) którego Mieszko bez konsultacji z Narodem (jakieś referendum lub cóś na kształt..) zapisał na owieczki do Watykanu (ówczesnej UE).

  Każdy kij ma dwa końce a czasem więcej..

  Wielkość Mieszka trzeba mierzyć jego zasługami dla Watykanu... a nie dla Polski... jak widać w tej materii nic się nie zmieniło...
  poza tym że dzisiaj "Watykanem" jest globalna mafia...
  ..metody dokładnie te same tylko zamiast pojęcia "owieczki" do strzyżenia mamy pojęcie goja... do strzyżenia.

  Trzeba się w końcu z tego żydowskiego matrixa wyrwać na wolność.
 • @miarka 23:03:19
  100 % racji,przypominam :Nawet 255 bilionów dolarów z tytułu reperacji wojennych dla Polski Günter Grass, niemiecki pisarz, laureat Nagrody Nobla, ostrzegał: „Gdyby Polacy wystawili nam rachunek za zniszczone miasta, zrujnowane fabryki, zrabowane dzieła sztuki czy zapóźnienie cywilizacyjne będące konsekwencją wojny, bylibyśmy dłużnikami w nieskończoność”. Kwestia odszkodowań.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej